Збірна України з пляжного футболу поступилася у чвертьфінальному поєдинку відбору на Всесвітні пляжні Ігри

Підопічні Євгена Варениці не змогли досягти позитивного результату в 1/4 фіналу відбору на Всесвітні пляжні ігри й тепер зіграють у турнірі за 5—8 місця.

Після вчорашньої перемоги в 1/8 фіналу європейської кваліфікації на Всесвітні пляжні ігри в Сан-Дієго над Азербайджаном (6:4) сьогодні українці у чвертьфіналі поступилися збірній Росії з рахунком 2:7. У складі нашої команди відзначилися Андрій Неруш та Максим Войток.

1/4 фіналу кваліфікаційного турніру Всесвітніх пляжних ігор

Україна — Росія — 2:7

Україна: Неруш, Сидоренко, Войток, Зборовський, Медвідь, Щериця, Хижняк, Макеєв, Пачев, Глуцький, Войтенко, Пашко.

Голи: Неруш (22), Войток (24) — Шишин (2, 7, 17, 21), Романов (14), Крашенінніков (17), Папоротний (31).

На 9-й хвилині Щериця (Україна) не реалізував пенальті.

Попереджені: Папоротний (9) — Медвідь (26).

Таким чином, збірна України не змогла вибороти пряму перепустку на Всесвітні пляжні ігри у США. Тепер вона разом ще із трьома невдахами чвертьфіналів побореться за п'яте місце у відбірному турнірі, яке надає право на останню путівку від Європи.

Першими суперниками українців будуть португальці. В іншій парі зустрінуться Франція та Білорусь.

14.03.2024 12:00