U-15: у другому матчі турніру розвитку юнацька збірна України розгромила команду Білорусі

На змаганнях, що проходять у Вірменії, підопічні Сергія Нагорняка з рахунком 5:1 обіграли білоруських однолітків.

У другому матчі міжнародного турніру, що проходить в Єревані, юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) з великим рахунком обіграла команду Білорусі. Після першого тайму синьо-жовті вигравали — 2:0 завдяки голам гравців «Шахтаря» Олега Пушкарьова та Івана Борисенко. У другому таймі Борисенко забив і свій другий м'яч. Ще одним дублем відзначився нападник «Динамо» Ігор Горбач. У підсумку — переконлива перемога команди Сергія Нагорняка — 5:1.

Тепер, щоб посісти перше місце на цьому турнірі, збірній України в останньому турі достатньо не програти господарям змагань — збірній Вірменії.

Турнір розвитку УЄФА серед збірних U-15

08.05.2019

Вірменія — Білорусь — 1:2

Україна — Кіпр — 3:1

10.05.2019

Україна — Білорусь — 5:1 (2:0)

Голи: Пушкарьов (19), Борисенко (37, 63), Горбач (60, 67) — (44).

Україна: Герета, Бенедюк (Ганжола, 50), Христенко, Єременко, Слюбик (Слесар, 50), Ярмолюк (Русяк, 50), Мельніченко (Важинський, 50), Пушкарьов (Чуйко, 50), Царенко (Лосенко, 50), Борисенко, Почапський (Горбач, 50).

12.12.2022 16:00

Сергій Нагорняк: «Нам дістався найсильніший суперник із другого кошика»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк прокомен...

26.11.2022 14:00

Сергій Нагорняк: «У тих умовах, в яких ми опинилися, хлопці проявили себе у Швеції з найкращого боку»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк підбив п...

15.11.2022 16:00

Сергій Нагорняк: «Незважаючи на всі обставини, наша мета — перше місце у своєму квартеті»

У кваліфікаційному раунді Євро-2023 (U-19) юнацька збірна України (фут...

09.12.2021 13:01

Сергій Нагорняк: «На папері Україна та Швеція — фаворити квартету»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 20...