U-15: Турнір розвитку УЄФА у Вірменії збірна України розпочала з перемоги

У стартовому матчі змагань підопічні Сергія Нагорняка виграли в однолітків із Кіпру з рахунком 3:1.

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) стартувала на Турнірі розвитку УЄФА, який проходить у столиці Вірменії — Єревані.

Суперником синьо-жовтих була збірна Кіпру. Поєдинок пройшов із помітною перевагою команди Сергія Нагорняка, яка святкувала перемогу з рахунком 3:1.

У першому таймі з інтервалом у дві хвилини відзначилися Олег Чуйко та Богдан Слюбик. Відразу після перерви Іван Лосенко, реалізувавши пенальті, довів рахунок до розгромного. І тільки під завісу зустрічі кіпріотам вдалося відквитати один м’яч.

Турнір розвитку УЄФА серед збірних U-15

Україна (U-15) — Кіпр (U-15) — 3:1 (2:0)

Голи: Чуйко (20), Слюбик (22), Лосенко (42, з пенальті) — (77).

Україна: Барченко, Слесар (Борисенко, 55), Русяк (Ярмолюк, 55), Єременко (Христенко, 55), Ганжола (Царенко, 55), Чуйко, Важинський, Слюбик, Лосенко (Мельніченко, 55), Ківінда (Пушкарьов, 55), Горбач (Почапський, 55).

Свій наступний матч на турнірі синьо-жовті зіграють 10 травня проти збірної Білорусі (початок — об 11.00 за київським часом).

12.12.2022 16:00

Сергій Нагорняк: «Нам дістався найсильніший суперник із другого кошика»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк прокомен...

26.11.2022 14:00

Сергій Нагорняк: «У тих умовах, в яких ми опинилися, хлопці проявили себе у Швеції з найкращого боку»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк підбив п...

15.11.2022 16:00

Сергій Нагорняк: «Незважаючи на всі обставини, наша мета — перше місце у своєму квартеті»

У кваліфікаційному раунді Євро-2023 (U-19) юнацька збірна України (фут...

09.12.2021 13:01

Сергій Нагорняк: «На папері Україна та Швеція — фаворити квартету»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 20...