U-16: юнацька збірна України з перемоги стартувала на Кубку розвитку УЄФА

Юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року народження) у першому матчі турніру з рахунком 5:0 обіграла команду Фіджі.

Сьогодні підопічні Олександра Петракова почали виступи на міжнародному турнірі «Кубок розвитку УЄФА», що проходить в Ізраїлі. У першому турі групового раунду синьо-жовті обіграли представника Океанії — збірну Фіджі. Хет-триком у першому таймі відзначився нападник донецького «Шахтаря» Денис Шостак. Після перерви м'ячі забивали легіонери. На 74-й хвилині це зробив форвард лісабонського «Спортингу» Даніель Ляпін, а крапку в матчі поставив нападник «Маккабі» з Петах-Тікви Даніель Джулані.

Кубок розвитку УЄФА

Україна (U-16) — Фіджі (U-16)  — 5:0 (3:0)

Голи: Шостак (10, 15, 35), Ляпін (74), Джулані (80).

Україна. 1-й тайм: Пузанков, Маленков, Мампассі, Козик, Роман, Савчук, Хлань, Бомащук, Сапуга, Кілик, Шостак. 2-й тайм: Друі, Попов, Мампассі, Савчук, Антонюк, Грибов, Кононов, Махиня, Довгань, Ляпін, Джулані.

19.04.2024 13:00

U-16: Юрій Мороз оголосив склад наймолодшої збірної України для участі в Турнірі розвитку УЄФА

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) віз...

16.04.2024 16:00

U-16: визначився календар юнацької збірної України на Турнірі розвитку УЄФА в Естонії

12.04.2024 10:00

U-16: юнацька збірна України візьме участь у міжнародному турнірі в Японії

16.11.2023 16:27

U-16: 2024 року юнацька збірна України виступить на Турнірі розвитку УЄФА