Сергій Сапронов: «За підсумками змагань у Фінляндії й визначимося з основою збірної для участі у кваліфікації Євро»

22 квітня головним тренером дівочої збірної України WU-17 було призначено досвідченого фахівця Сергія Сапронова. А вже в середині травня на його підопічних чекає перше серйозне випробування — Турнір розвитку УЄФА у Фінляндії.

— До підготовки буде залучено 22 футболістки, — сказав керманич збірної у коментарі офіційному сайту ФФУ. — Нашими суперницями, окрім господарок, стануть швейцарки та литовки, які кілька днів тому замінили команду Фарерських островів. Усі вони є прибічниками різних ігрових стилів, і тому буде цікаво переконатися, чого насправді варті мої підопічні. Саме за підсумками змагань у країні Суомі ми й визначимося з тими футболістками, які складуть кістяк збірної, що наприкінці жовтня в Сербії візьме участь у відбірному турнірі європейської першості.

— А зі своїми помічниками ви вже визначилися?

— Так, це Наталія Лемешко та Микола Сидорчук, які були асистентами мого попередника Валерія Паламарчука.

— Представники яких команд переважають серед ваших підопічних?

— Днями в Миколаєві завершилася фінальна частина першості України серед юніорок, за підсумками якої я остаточно визначився з кандидатками до збірної. Так от, найбільше серед них представниць команд із Костополя, Харкова та Вінниці.

— Під час підготовки до турніру розвитку на усунення яких недоліків підопічних звертатимете увагу насамперед?

— На змаганнях у Миколаєві впадало в око невміння учасниць завершувати атаки. На жаль, нападники переважно розраховують на щасливий випадок. На міжнародній арені такі варіанти вже майже не проходять. Ось чому під час підготовки докладемо зусиль, аби хоч деякі огріхи в діях нашої атакувальної ланки були ліквідовані.

— А які надії ви пов’язуєте з виступом у відбірному турнірі європейської першості в Сербії?

— Поки що ми налаштовуємося гідно виступити на турнірі розвитку у Фінляндії. Що ж до іспиту в Сербії, то, сподіваюся, українки вийдуть до наступного раунду. А далі побачимо…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини