Друга ліга. До спурту «Черкащини-Академії» конкуренти були не готові

Щось незрозуміле коїться останнім часом з одним із лідерів групи «А» — «Поліссям». Складалося враження, що взимку житомирська команда добре попрацювала на трансферному ринку, продуктивно провела навчально-тренувальні збори, не бракувало й кваліфікованих спаринг-партнерів.

Та варто було розпочатися другій частині сезону, як підопічних Анатолія Безсмертного стало не впізнати. Вони й раніше не радували високою результативністю, але надійно захищалися, що дозволяло хоч і зі скрипом, але набирати очки. Весною ж справи в нападників «Полісся» не покращилися, однак кудись несподівано зникла і злагодженість у діях оборони, чим максимально користаються суперники. От і у звітному турі в поєдинку з «Черкащиною-Академією» житомирські футболісти розчарували, помиляючись у простих ситуаціях. Гості практично зняли з порядку денного питання про переможця ще в середині першого тайму, адже вигравали після точних пострілів Віталія Бойка та Віталія Тимофієнка — 2:0. Після перерви Олександр Медвідь та Олег Тарасенко змусили капітулювати воротаря «Полісся» Олега Мозіля ще двічі, довівши справу до розгрому.

«Ми налаштовувалися взяти три очки, але, звичайно, не думали, що перевага в рахунку буде такою переконливою, — сказав після фінального свистка головний тренер гостей Олександр Кирилюк. — Сподіваюся, ця звитяга додасть моїм підопічним упевненості й натхнення, тим паче, що боротьба за підвищення в класі загострилася».

Допомогли футболістам «Черкащини-Академії» очолити турнірну таблицю футболісти «Миная», які вдома доволі несподівано поступилися вінницькій «Ниві» — 0:1. Переможним виявився точний удар капітана гостей Ярослава Браславського на 35-й хвилині. Утім, закарпатці повинні звинувачувати в усьому передусім себе, адже в другому таймі не використали кілька гольових моментів, примудрившись навіть не реалізувати пенальті.

Що ж до суперництва у групі «Б», то в епіцентрі уваги були два поєдинки. У Кременчуці вже в дебюті футболісти «Кременя» Дмитро Ентін та Олександр Сафонов змусили гостей із Запоріжжя розпочинати з центра поля. Усі спроби гравців «Металурга» врятуватися від поразки виявилися марними. 2:0. Підопічні Ігоря Столовицького зробили ще один важливий крок на шляху до першої ліги.

А в Херсоні зустрічалися найближчі переслідувачі «Кременя» — місцевий «Кристал» та «Гірник». Гості частіше контролювали м’яч, схилили шальки терезів на свій бік після ударів Євгена Кателіна (двічі) й Ігоря Буки та продовжують гонитву за «Кременем».

18

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 14 листопада 2018 року щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК «Верес» (Рівне) зараховується технічна поразка (0:3), а команді «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — технічна перемога (3:0).