Вадим Костюченко: «Дано старт футбольним фестивалям»

Із 8-го по 12 квітня в місті Тернівка Дніпропетровської області проходив фестиваль «Відкриті уроки футболу».

Це п'ятиденне свято для міста влаштували 192 дитини, 11 учителів фізкультури, шкільний психолог, поліцейський, керівництво обласної федерації футболу, голова Федерації футболу міста Тернівка Олексій Зорін та місцеві партнери.

Фото прес-служби ФФУ

Хлопчики та дівчатка різного віку під керівництвом волонтерів провели футбольні ігри на техніку рухів, на розвиток різних якостей, зокрема координації, ритму, на взаємодію та спілкування, веселі ігри тощо. Окремі майданчики були присвячені темам, які впроваджували поліцейський та психолог, також був майданчик здорового способу життя. Усі учасники отримали велике задоволення від свята.

Завдяки Федерації футболу України та Європейському Союзу, який підтримує проект, кожна школа-учасниця отримала футбольні м'ячі, манішки, фішки, конуси й багато іншого спортивного інвентарю. А діти, які п’ять днів займалися спортом на полі Тернівського гірничого ліцею, пішли додому з новими брендованими футболками, браслетами, дипломами та солодкими подарунками.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко зазначив: «Ми дали старт футбольним фестивалям у регіонах, які принесуть багато радості як дітям із місцевих громад, так і дітям-переселенцям».

Фото прес-служби ФФУ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини