Друга ліга. Чергові сенсації в групі «А»: «Буковина» й «Чайка» стають грозою авторитетів

Ще в попередньому турі в поєдинку «Буковини» й «Миная» важко було здогадатися, хто лідер, а хто — аутсайдер. Чернівецькі футболісти, хоч і пасли задніх, але диктували свої умови, і лише прикрі промахи при реалізації гольових моментів завадили їм узяти гору.

І це ж треба, щоб у наступному турі волею календаря підопічні Віталія Куниці мали з’ясовувати стосунки з «Поліссям», яке після осічки «Миная» саме й очолило турнірну таблицю! Але й у Щасливому, де «Полісся» проводить свої домашні матчі, буковинці довели, що стали грозою авторитетів.

Номінальні господарі лише в дебюті провели кілька небезпечних атак, проте на висоті був воротар гостей Марк Медведєв. Поступово буковинці завдяки вправним діям у відборі відсунули гру від своїх володінь, а після перерви взагалі перехопили ініціативу. Однак Едуард Матвєєнко, Ярослав Галенко, Олександр Вечтомов промахувалися з вигідних позицій, а удар Віталія Кузіва з близької відстані парирував кіпер «Полісся» Олександр Литвиненко. Керманичу житомирців Анатолію Безсмертному нічого не залишалося, окрім як терміново вносити корективи, і Сергій Суханов, що вийшов на заміну, спочатку поцілив у стійку, а потім м’яч після його пострілу під поперечину потягнув Медведєв.

І все ж останнє слово залишилося за гостями. Вихованець спортшколи «Буковина» Олександр Жумига покарав стоперів «Полісся» за неузгодженість у діях і з лінії штрафного майданчика елегантно перекинув м’яч через Литвиненка. 0:1.

«Було багато боротьби на в’язкому газоні, — відзначив після фінального свистка головний тренер «Буковини» Віталій Куниця. — Я ставив перед підопічними завдання не програти центр поля, а після перерви, взявши на озброєння пресинг, ми почали частіше контролювати м’яч і забили такий довгоочікуваний гол. Я вдячний хлопцям за проявлений характер, ми здобули важливі три очки, хоч і відчувалася відсутність дискваліфікованих провідних гравців — Ледіка Мелконяна та Андрія Понєдєльніка…»

Звісно, після невдачі «Полісся» тепер уже в «Миная» з’являвся шанс повернути собі перше місце. Але іншої думки були суперники закарпатців, футболісти «Чайки», які в середині другого тайму двічі змушували господарів розпочинати з центра поля після ударів Сергія Пономаренка та Рената Мирошникова. Єдине, що вдалося підопічним Ігоря Харьковщенка, так це на 90-й хвилині зменшити відставання в рахунку до мінімуму завдяки точному пострілу Анатолія Нурієва. 1:2.

Що ж до суперництва в групі «Б», то тут обійшлося без несподіванок. Лідери, ніби змовившись, відсвяткували чергові звитяги, хоча «металурги» в Запоріжжі і пропустили першими.

16

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 14.11.2018 р. щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК «Верес» (Рівне) зараховується технічна поразка (0:3), а команді «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — технічна перемога (3:0).