WU-19: жіноча молодіжна збірна України здобула перемогу в останньому поєдинку еліт-раунду відбору на Євро-2019

Підопічні Наталії Зінченко здобули вольову перемогу в останньому поєдинку еліт-раунду кваліфікації першості Європи 2019 року (WU-19), що проходив у Норвегії.

Жіноча молодіжна збірна України WU-19 невдало розпочала еліт-раунд європейської першості 2019 року. У першому поєдинку групи 5 українки зазнали дошкульної поразки від збірної Данії — 0:6, а у другому — від команди Норвегії — 1:7. Дещо реабілітуватися синьо-жовті змогли в сьогоднішньому протистоянні з Північною Ірландією, яка теж до того двічі програла.

Оскільки обидві збірні вже втратили всі шанси на вихід до фіналу Євро-2019 у Шотландії, матч турнірного значення не мав. Справа була лише у престижі.

Уже на 10-й хвилині після удару Луїз Макденіел британки повели в рахунку. У другому таймі українки зуміли відігратися, але майже відразу пропустили знову. Лише після цього ініціатива повністю перейшла до підопічних Наталії Зінченко. Вони ще тричі розписалися у воротах суперниць і заслужено перемогли з рахунком 4:2. Дублями в нашій команді відзначилися Людмила Куніна та Ніколь Козлова.

Урешті, жіноча молодіжна збірна України WU-19 посіла третє місце у групі еліт-раунду кваліфікації Євро-2019.

Еліт-раунд Євро-2019 (WU-19). Група 5

3 тур

Україна (WU-19) — Північна Ірландія (WU-19) — 4:2 (0:1)

Голи: Л. Куніна (47, 90+4), Козлова (58, 88) — Макденіел (10), Колліхан (54).

Україна: Вальчук, Куп'як, Гірин, Н. Куніна (Котяш, 83), Лукач, Білокур, Шайнюк, Колещук, Козлова (Янчук, 90+4), Семенюк, Л. Куніна.

Північна Ірландія: Перрі, Уайт, Доннан (Дін, 90), Магі, Берроуз, Хемільтон, Маккенна, Белл, Макфарленд, Макденіел, Колліхан.

Попередження: Лукач (83).

Доля єдиної перепустки від групи до фінального турніру Євро-2019 вирішилася в очному протистоянні лідерів групи — Данії та Норвегії. Сильнішими виявилися норвежки — 3:0.

Команда І В Н П М О
1. НОРВЕГІЯ 3 3 0 0 12—2 9
2. Данія  3 2 0 1 9—4 6
3. Україна 3 1 0 2 5—15 3
4. Північна Ірландія 3 0 0 3 4—9 0

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...