Дмитро Михайленко: «Нам дуже приємно вдруге поспіль пробитися до півфіналу Кубку України»

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко прокоментував перемогу своїх підопічних у кубковому протистоянні з полтавською «Ворсклою» (2:0):

— Комфортний підсумковий рахунок не повинен вводити в оману. Футболісти «Ворскли» чинили впертий опір. Перший тайм у нашому виконанні був дуже пасивним, у нас нічого не виходило в атаці, гості легко розгадували наші задуми. Після перерви вдалося налагодити командні дії, ми почали диктувати умови. Відчувалося, що долю поєдинку може вирішити один забитий м’яч. Чітко розіграна комбінація дозволила нам вийти вперед, ми почали грати по рахунку, більше уваги приділяючи захисту. Друге взяття воріт «Ворскли» розпочалося з простого виносу м’яча нашим кіпером Юрчуком, і після цього вже можна було знімати з порядку денного питання про переможця.

Звичайно, слід віддати належне моїм підопічним за самовіддачу. Важливо, що й нам вдалося добре спрогнозувати, як будуть розгортатися події на полі. Зокрема, ми відчували, що Владислав Шаповал, вийшовши на заміну, зуміє підсилити гру. І не прогадали — саме він став співучасником двох забитих голів.

Поки що якихось завдань у кубковому турнірі в нас немає. Але нам дуже приємно, що ми два роки поспіль виходимо до півфіналу. Така стабільність не може не тішити, тим паче, що спочатку ми це зробили, виступаючи в другій лізі, а тепер — у першій…

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини