Перша ліга. «Дніпро-1» продовжує утримувати конкурентів на відстані

Цього тижня протистояння в першоліговій першості розпочалося з перенесеного поєдинку 18-го туру, в якому «Балкани» взяли гору над «Миколаєвом» — 2:1. Ну а в 21-му турі в епіцентрі уваги був матч у Луцьку, де «Волинь» приймала фаворита — «Дніпро-1».

У дебюті суперники ніби придивлялися одне до одного, та варто було на 15-й хвилині півзахиснику гостей Ігорю Когуту потужним ударом здалеку в «дев’ятку» відкрити рахунок, як господарі активізувалися, взявши на озброєння флангові атаки, і вже невдовзі Володимир Болденков після розіграшу стандартного положення підкоригував політ м’яча в сітку — 1:1.

Другий тайм розпочався з вилучення за симуляцію Когута, який ледь не став антигероєм поєдинку. Волиняни можуть нарікати лише на себе, адже Ігор Карпенко не реалізував два виходи на побачення з воротарем гостей. І все одно невідомо, чи вдалося б дніпрянам уникнути поразки, якби на 76-й хвилині витримка не зрадила лучанину Василю Курку, який також побачив перед собою червону картку. Завдяки проведеним замінам за рівних складів гості навіть перехопили ініціативу, але після ударів Ігоря Загальського та Владислава Шаповала м’яч пролетів упритул із каркасом воріт. У підсумку суперники підписали мирну угоду.

«Ми створили більше небезпечних моментів, ніж дніпряни, але нас знову підвела реалізація, — сказав після фінального свистка головний тренер «Волині» Андрій Тлумак. — Було велике бажання, мої підопічні намагалися не поступатися супернику буквально на кожному клаптику поля, і, переконаний, футбол у нашому виконанні сподобався вболівальникам. Ми дуже розчаровані результатом, адже нам були конче потрібні три очки…»

Хоча футболісти «Волині» створили більше небезпечних моментів, взяти гору над «Дніпром-1» їм не вдалося. Фото fcvolyn.net

Вирували пристрасті й у Львові, де винниківський «Рух» приймав сусіда по турнірній таблиці — «Прикарпаття». Не дивно, що учасники протистояння були покарані аж 12-ма (!) попередженнями. Ближчими до перемоги були господарі, але Назар Вербний у дебюті не реалізував пенальті, і він же наприкінці матчу з близької відстані пробив над поперечиною.

Заминкою конкурентів міг скористатися «Агробізнес», якби вдома взяв гору над «пивоварами». Проте подоляни своїм шансом не скористалися: граючи в другому таймі в меншості, вони зазнали чергової поразки, і, схоже, їм уже не уникнути перехідних матчів за збереження прописки в першому дивізіоні. До речі, киянин Михайло Шишка обидва свої голи забив, реалізувавши пенальті.

З-поміж поєдинків недільної програми першим завершилося протистояння між «Сумами» й «Авангардом». Краматорці завдяки хет-трику Ігоря Кірієнка здобули переконливу перемогу, а сам голеадор наздогнав у суперництві серед бомбардирів лідера — дніпрянина Станіслава Куліша (в обох наразі по 12 забитих м’ячів).

А в Миколаєві «містяни» приймали одного з претендентів на підвищення в класі — «Колос». Наприкінці першого тайму ковалівці після пострілу Олександра Мігунова вийшли вперед. Після перерви гості не збавляли темпу й довели справу до розгрому. Ця перемога дозволила підопічним Руслана Костишина закріпитися на другому місці.

4

Згідно з рішенням  КДК ФФУ від 23 серпня 2018 року ФК «Кобра» (Харків) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ. За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з ФК «Волинь» (Луцьк) знято шість турнірних очок.

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...

22.03.2024 12:00