Друга ліга. Затримкою «Миная» відразу ж скористалося «Полісся»

Уже після стартових поєдинків весняної частини сезону змінився лідер у групі «А».

Як то кажуть, зимовий чемпіон, «Минай», граючи в Чернівцях проти аутсайдера, «Буковини», лише в першому таймі диктував умови, хоча господарі все одно були ближчими до того, аби відкрити рахунок, але Антон Батрак не використав вихід сам на сам із воротарем закарпатців.

Після перерви вже буковинці, додавши обертів, перехопили ініціативу, змушуючи гостей більше думати про оборону. Біля воріт «Миная» доволі часто виникали загрозливі ситуації, але із близької відстані схибили Андрій Понєдєльнік, Олександр Вечтомов, Ярослав Галенко, а наприкінці поєдинку після удару Едуарда Матвєєнка союзником закарпатців стала стійка. Тож саме гості повинні бути більше задоволеними нічийним підсумком, хоча, аби продовжувати претендувати на підвищення в класі, їм слід додати передусім у командних діях.

Тим паче що заминкою «Миная» відразу скористалося «Полісся», яке на нейтральному полі, у Щасливому, взяло гору над тернопільською «Нивою» й очолило турнірну таблицю. Номінальні господарі добилися свого, забиваючи зі стандартних положень.

Доволі несподіваний результат було зафіксовано не тільки в Чернівцях, а й у Хмельницькому, де «Поділля» здобуло вольову перемогу над одним із лідерів — «Калушем». У переможців дубль оформив Олександр Музичук, який, хоч і не реалізував пенальті, на щастя, першим опинився на добиванні.

Не було реалізовано 11-метровий і у Млинові, де «Верес» при порожніх трибунах приймав «Черкащину-Академію». Універсал гостей Андрій Сторчоус уже на 4-й хвилині програв дуель воротарю «Вереса» Максиму Бабійчуку. Узимку рівненська команда добре попрацювала на трансферному ринку, проте у звітному поєдинку відчувалося, що підопічним Олега Шандрука ще бракує зіграності. Цим і скористалися гості: на 64-й хвилині Олександр Медвідь забив переможний гол. «Черкащина-Академія» закріпилася в чільній групі — як і вінницька «Нива», що на 90-й хвилині вирвала перемогу в «Чайки» завдяки доволі курйозному голу дебютанта, Юрія Малея, який раніше виступав за «Мир».

Що ж до суперництва в групі «Б», то центральний поєдинок відбувся в Запоріжжі, де «Металург» приймав одного з лідерів — «Кристал», що діяв без своїх ключових виконавців — дискваліфікованого Миколи Жовтюка й травмованого Сергія Цоя. За гучної підтримки 3775 вболівальників господарі вміло пресингували, змушуючи херсонців помилятися, і в середині першого тайму Олександр Яровенко двічі розписався в їхніх воротах. На 75-й хвилині з поля було вилучено «металурга» Юрія Сачка, гості великими силами пішли вперед, але на висоті був кіпер господарів Ігор Варцаба. Завдяки цій перемозі підопічних Олега Тарана помітно загострилася боротьба за місце на п’єдесталі пошани. Хоча позиції фаворита, «Кременя», що взяв гору в Горностаївці, навряд чи комусь пощастить похитнути.

Криворізький «Гірник» завдав поразки «Нікополю» і продовжує гонитву за «Кременем» і «Кристалом». Фото fcgornyak.dp.ua

13

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 14.11.2018 р. щодо порушення Регламенту дозволеної кількості замін футболістів ФК «Верес» (Рівне) зараховується технічна поразка (0:3), а команді «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — технічна перемога (3:0).