Кубок України. «Інгулець» переміг «Карпати» в серії пенальті та переписав власну історію

Петровський «Інгулець» у драматичному поєдинку переграв львівські «Карпати» й уперше в історії вийшов до півфіналу Кубку України.

На вимогу МВС України та за згодою клубів поєдинок було перенесено із смт Петрове до Олександрії. Однак зміна стадіону не позначилася на бажанні сьомої команди першої ліги здолати представника елітного дивізіону.

У першому таймі суперники практично не створили моментів, а гра виглядала рівною. «Інгулець» завдав кілька ударів у площину воріт, а львів’яни запам’яталися небезпечними прострілами. Набагато цікавіші події чекали на глядачів у другій 45-хвилинці, яка розпочалася зі швидкого голу господарів. На 50-й хвилині Щедрий підключився до атаки й замкнув простріл Коваленка.

Протягом більшої частини поєдинку петровці грамотно вибудовували свою гру в обороні, тому в «Карпат» виникало небагато моментів. Навіть лідерам зелено-білих Мякушку та Шведу рідко вдавалося потурбувати Ситникова. Натомість «Інгулець» міг вирішувати долю матчу, однак не скористався своїми шансами. Наприклад, Клименко не зумів як слід влучити по м’ячу, Мішуренко з кількох метрів пробив головою повз ворота, він же не переграв у ближньому бою Кучинського на 90-й хвилині.

Надалі події розвивалися за відомою футбольної приказкою «Не забиваєш ти — забивають тобі». Арбітр врахував зупинки й додав вісім хвилин, на сьомій з яких Швед і зрівняв рахунок. Мар’ян отримав м’яч у чужому штрафному, фінтом прибрав захисників та пробив без шансів для голкіпера. Одразу ж принести перемогу «Карпатам» міг Йода, однак не влучив у ближній верхній кут воріт.

В овертаймі обидві команди намагалися менше ризикувати, на діях гравців позначилася втома. «Карпати» більше володіли м’ячем і могли забити на 99-й хвилині, однак Варґас Кастільйо поцілив у стійку. Незабаром за другу жовту картку було вилучено Толочка, якого тренер львів’ян Фабрісіано Гонсалес випустив на заміну. Після цього виник момент в «Інгульця», однак гостей виручив Кучинський.

Учасника півфіналу визначила серія пенальті. Ключовим моментом став промах легіонера «Карпат» Йода, який пробив значно вище воріт. У підсумку Сула приніс «Інгульцю» путівку до наступної стадії.

Кубок України. 1/4 фіналу

«Інгулець» (Петрове) — «Карпати» (Львів) — 1:1 (по пен. 5:4)

Голи: Щедрий (50), Швед (90+7).

Серія пенальті: 0:1 — Гуцуляк, 1:1 — Ковальов, 1:2 — Мякушко, 2:2 — Синьогуб, 2:3 — Онгла Има ІІ, 3:3 — Піднебенной, 3:3 — Йода (повз ворота), 4:3 — Козак, 4:4 — Варґас Кастільйо, 5:4 — Сула.

«Інгулець»: Ситников, Запорожець, Клименко (Піднебенной, 81), Мішуренко (Сула, 98), Коваленко (Січінава, 88), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 77), Ковальов, Лупашко (к), Синьогуб. Запасні: Шухман, Писко, Акименко. Тренер: Сергій Лавриненко.

«Карпати»: Кучинський, Ковтун (Сандохадзе, 81), Гуйє, Мегреміч, Мякушко, Гуцуляк, Ді Франко (к) (Толочко, 60), Онгла Има ІІ, Швед, Йода, Понде (Варґас Кастільйо, 73). Запасні:Пеньков, Бусько, Нестеров, Бедоя Кінтеро. Тренер: Фабрісіано Гонсалес.

7 квітня. Олександрія. КСК «Ніка». 850 глядачів. Арбітр — Арановський Є.А. (Київ), асистенти арбітра — Шлончак С.М. (Черкаси), Куцев В.А. (Київ), четвертий арбітр — Дердо О.В. (Чорноморськ), спостерігач арбітражу — Швецов В.Б. (Одеса). Делегат ФФУ — Безсмертний В.А. (Кіровоградська ОФФ). Офіцер безпеки ФФУ — Болгарин В.М. (Кіровоградська ОФФ). Попередження: Запорожець (54), Мішуренко (83), Піднебенной (106), Балан (119) — Ді Франко (31), Гуцуляк (54), Гуйє (65), Толочко (92), Варгас (103), Онгла Има ІІ (106). Вилучення: Толочко (100 повторне попередження, неспортивна поведінка).

16.05.2019 02:27

Сергій Лавриненко: «Хоч ми й поступилися, мені немає за що дорікнути підопічним»

Головний тренер петрівського «Інгульця» Сергій Лавриненко...

14.05.2019 17:00

Паулу Фонсека: «Статус фаворита потрібно підтвердити на полі»

Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека поділився очікуван...

07.02.2018 12:05

Перша ліга: тренерські призначення та найгарячіші трансфери зимового антракту