Дербі футболістів збірної України в Бельгії виграв Руслан Маліновський, який забив два м'ячі та отримав червону картку

У стартовому матчі третього туру вирішальної частини чемпіонату Бельгії відбулося справжнє дербі футболістів збірної України — «Генк» Руслана Маліновського приймав «Гент» Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна.

Маліновський та Яремчук з’явилися у стартових складах своїх команд, але найпомітнішим футболістом зустрічі став саме український півзахисник господарів. Саме його два голи (43, з пенальті, 45+1) забезпечили «Генку» перемогу з рахунком 2:1, але на 90+4-й хвилині Руслан отримав ще й червону картку...

Роман Безус вийшов на заміну на 62-й хвилині й заробив жовту картку, а Ігор Пластун не потрапив до заявки на поєдинок.

Наразі, маючи в активі 38 очок, «Генк» очолює турнірну таблицю, а «Гент», набравши 25 пунктів, посідає останню сходинку в топ-групі.

Додамо, що в цьому сезоні Руслан Маліновський провів у складі «Генка» 45 матчів, в яких забив 14 м’ячів та віддав 13 результативних пасів.

Роман Яремчук у сезоні-2018/2019 провів у складі «Гента» 39 матчів, в яких забив 12 м’ячів та віддав три гольові передачі.

18.09.2022 15:05

Гравці збірної України Волинець та Піхальонок поділилися враженнями від підготовки до матчів Ліги націй

Гравці збірної України Євген Волинець та Олександр Піхальонок розповіл...

04.05.2022 18:14

Гравці збірної України поділилися враженнями від роботи в перші дні тренувального збору в Словенії

Гравці збірної України прокоментували роботу на початку навчально-трен...

16.05.2021 14:05

Попов і Трубін поділилися експрес-враженнями від першого дня роботи збірної України в Харкові

Гравці збірної України Денис Попов та Анатолій Трубін прокоментували п...

09.11.2020 15:02

У складі збірної Польщі напередодні товариського матчу з командою України відбулися зміни

Одразу три гравці збірної Польщі не допоможуть своїй команді в то...