Травма Олександра Зінченка та холостий вихід на поле Євгена Коноплянки

Неприємністю закінчився для футболіста збірної України Олександра Зінченка домашній поєдинок його «Манчестер Сіті» з аутсайдерами з «Кардіфф Сіті».

Вийшовши у стартовому складі господарів, наш хлопець уже на 19-й хвилині через травму вимушено залишив поле, а його команда довела зустріч до своєї логічної перемоги з рахунком 3:0.

Набравши 80 очок, «Манчестер Сіті» повернувся на вершину турнірної таблиці АПЛ.

Додамо, що в цьому сезоні Олександр Зінченко провів у складі «Манчестер Сіті» 23 поєдинки, в яких відзначився забитим м’ячем та п’ятьма результативними пасами.

Тим часом у чвертьфіналі Кубку Німеччини «Шальке» Євгена Коноплянки на власному полі зустрічався з «Вердером» і поступився з рахунком 0:2.

Півзахисник збірної України з’явився на полі на 59-й хвилині, але допомогти своїй команді пробитися до півфіналу турніру не зміг.

У цьому сезоні Євген Коноплянка провів у складі «Шальке» 20 матчів, забив один м’яч та віддав дві гольові передачі.

28.03.2024 11:15