Віталій Одегов: «Команда мала мотивацію та моральний дух, і було дуже приємно вибороти путівку на Євро»

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу Віталій Одегов оцінив успіх своїх підопічних у відборі на Євро-2019.

В основному раунді відбору на дебютний чемпіонат Європи U-19 з футзалу синьо-жовті здобули три перемоги у трьох матчах. Посівши перше місце у групі, наша команда стала одним із восьми учасників фінальної частини першості, яку 8—14 вересня прийматиме латвійська Рига.

Після повернення з Македонії до України наставник юнацької збірної Віталій Одегов прокоментував офіційному сайту ФФУ результат відбору:

— Мотивація у хлопців була на високому рівні, у команді був чудовий моральний дух. Ми всі йшли до цих перемог, і було дуже приємно вибороти путівку на Євро-2019.

— Який матч відбірного раунду виявився найскладнішим для збірної України?

— Поєдинок проти Бельгії — найсильнішого суперника. Та й загалом, будь-який стартовий матч непростий. У бельгійців хороша, кваліфікована команда. Ми двічі поступалися по ходу матчу і двічі відігравалися, а наприкінці зуміли забити переможний м'яч

— У грі з Румунією мала місце розслабленість на останніх хвилинах?

— Не було жодної розслабленості. Ми вели з рахунком 5:1, але у футзалі інколи бувають моменти, коли суперники грають з п’ятьма польовими гравцями та довгий час володіють ініціативою. Добре, якщо вдається покарати їх, спрямувавши м’яч у порожні ворота. У нас не вийшло реалізувати ті моменти, які виникли, тому гра отримала нервовий характер. Однак для нашої команди все завершилося нормально.

— Коли розпочинаєте підготовку до виступу на Євро-2019?

— Підготовка ніколи не закінчується, робота триває і в даний момент. Після жеребкування фінальної стадії в червні дізнаємося своїх суперників у групі, тож готуватимемося більш детально.

Коли заплановано найближчий збір юнацької команди?

— Скоріше за все, зберемося в травні. До матчів фінальної стадії, які пройдуть у вересні, проведемо кілька зборів. Потенційних суперників у спарингах поки що немає, оскільки до матчів основного раунду відбору ми не могли щось планувати заздалегідь. Тепер же цей процес розпочнеться.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини