WU-19: жіноча молодіжна збірна України у спарингу розгромила СК «Вишневе»

У рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2019 підопічні Наталії Зінченко провели контрольний матч в Ірпені.

31 березня, за день до відльоту на еліт-раунд чемпіонату Європи-2019 до Норвегії українська молодіжна збірна WU-19 провела контрольний поєдинок проти СК«Вишневе».

Зі стартових хвилин збірниці захопили ініціативу й розпочали розхитувати оборону футболісток із Київської області, які в цьому матчі виступили гарним міцним горішком. Активність гравців «молодіжки» все ж призвела до швидкого голу Ірини Котяш, яка на 13-й хвилині точним ударом поцілила в дальній кут воріт. Наступна десятихвилинка ознаменувалася великою кількістю боротьби в центрі поля. Та вже на 34-й хвилині результат знову змінився. Після подачі з флангу від Надії Куніної захисники суперника не встежили за Ніколь Козловою, яка й переправила м’яч до сітки воріт. 2:0. На цьому основні події в першій половині гри завершилися.

У другому таймі Наталія Зінченко оновила склад команди. СК «Вишневе» перехопив ініціативу й намагався забити бодай м’яч. Майже весь тайм пройшов у рівній боротьбі, й лише під завісу матчу збірниці провели швидку контратаку, яку вдало завершила капітан «синьо-жовтих» Надія Куніна.

Нагадаємо, що з 3-го до 9 квітня в Норвегії синьо-жовті будуть змагатися з господарками еліт-раунду Євро-2019, а також командами Данії та Північної Ірландії за путівку до фінального турніру, який пройде в Шотландії в липні. Зазначимо, що Данія й Норвегія в минулому розіграші дійшли до 1/2 фіналу Євро-2018.

Фото womensfootball.com.ua

Товариський матч жіночих команд

Україна (WU-19) — СК «Вишневе» — 3:0 (2:0)

Голи: Котяш (13), Козлова (34), Н.Куніна (85).

Україна (стартовий склад): Вальчук, Нікітюк, Куп'як, Колещук, Шайнюк, Лукач, Кушнір, Н.Куніна (к), Котяш, Козлова, Гірин.

На заміну виходили: Кревська, Курдюк, Годунко, Л.Куніна, Янчук, Семенюк.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...