Руслан Ротань: «Планую побувати на чемпіонаті світу в Польщі й повболівати за команду Олександра Петракова»

Головний тренер молодіжної збірної України U-21 Руслан Ротань підбив підсумки роботи на турецькому зборі.

Свій перший збір під керівництвом Руслана Ротаня молодіжна збірна України проводила в Туреччині, взявши участь у турнірі Antalya Cup. Після повернення додому головний тренер синьо-жовтих в інтерв'ю офіційному сайту ФФУ розповів про перемогу в цих змаганнях і проведену роботу в цілому.

— Руслане Петровичу, на зборі в Туреччині ви ставили перед командою завдання перемогти в турнірі?

— Ні. Хоча вже на першому занятті ми домовилися з хлопцями, що кожне тренування, кожна гра повинна проходити з максимальною мотивацією й віддачею. Тому в Туреччині у тренерського штабу не було нарікань з цього приводу, хіба що засмутила кінцівка матчу з Латвією. Але головне, що хлопці перейнялися нашою ідеєю, що кожен турнір і кожен трофей дуже важливий. Тільки так може формуватися психологія переможця.

— Який матч на турнірі можете виділити у плані якості дій ваших підопічних?

— З тієї ж Латвією й Естонією. Що цікаво, це саме ті поєдинки, в яких ми не виграли. Проте видно, що хлопці намагаються виконувати всі вимоги. До кінця збору деякі плоди цієї роботи вже були помітні.

— Чим вам, як головному тренеру, запам'ятався минулий збір?

— Тим, що він був для мене дебютним в якості наставника молодіжної збірної України. І, звичайно, перемогою, адже вигравати, навіть у товариському турнірі, завжди приємно. Ми з хлопцями попрощалися на позитивних емоціях, а це важливий фактор.

— Ви не залучали до роботи футболістів 1999-го й 2000 років народження…

— Так. Ми не хотіли заважати збірним U-19 і U-20 готуватися до офіційним стартів. Але за особистими досягненнями футболістів ми спостерігаємо. Для багатьох хлопців дуже корисним стане чемпіонат світу в Польщі. Я планую на власні очі подивитися й повболівати за команду Олександра Петракова на двох перших матчах турніру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини