Перша ліга. Заміни Костишина, задоволення Ковальця та домашнє поле «Сум» у Луцьку

У 20-му турі першолігової першості підвищений інтерес викликали два поєдинки. У Краматорську суперники не мали можливості задіяти бойові склади: через перебір попереджень тренери «Авангарду» не могли розраховувати на Владислава Ємця й Олександра Сухарова, а їхнї колеги з «Колоса» — на Євгена Задою.

Футболісти з Ковалівки ще раз довели, що є незручними суперниками для краматорців. Уже втретє в історії протистоянь між цими командами «Колос» перемагає з однаковим рахунком — 1:0. Цього разу все вирішив дуже ефектний удар Володимира Лисенка в «дев’ятку» після багатоходової комбінації.

Цікаво, що Лисенко, як і автор результативної передачі, Арсентій Дорошенко, з’явився на полі лише після перерви, і тому слід віддати належне тренерському чуттю Руслана Костишина, який вчасно зробив заміни. Ця звитяга дозволила «Колосу» переміститися на друге місце.

А у столиці стосунки з’ясовувалили «пивовари», для яких це був перший офіційний матч цього року, і їхній конкурент у боротьбі за підвищення в класі — «Металіст 1925». Господарі порадували перш за все злагодженими командними діями в обороні, не дозволивши слобожанам знаходити вільні зони для наступу. Відбивши доволі хаотичні атаки гостей у дебюті, кияни взяли на озброєння довгі передачі на висунутого вперед кремезного нападника, Олександра Деребчинського, який майстерно прикривав м’яч корпусом і вміло підігрував партнерам. На 36-й хвилині саме він відпасував Максиму Покотилюку, що зробив передачу на дальню штангу Євгену Шевченку, а той підкоригував політ м’яча до сітки. 1:0.

Футболісти «Оболоні-Бровар» вдруге цього сезону взяли гору над «Металістом 1925». Фото fcbrovar.obolon.ua

І хоча й після перерви гості частіше володіли м’ячем, столичні футболісти контролювали хід подій на полі й були ближчими до того, щоб забити вдруге, ніж харків'яни до того, аби врятуватися від поразки. Зокрема, Артем Ковбаса не реалізував вихід на побачення з воротарем суперників. Як і в першому колі, «Оболонь-Бровар» знову перемогла «Металіст 1925» і підтвердила серйозність своїх намірів у боротьбі за місце на п’єдесталі пошани.

«Я дуже задоволений своїми підопічними, які грали від душі, продемонструвавши велике бажання перемогти, — сказав після фінального свистка головний тренер «Оболоні-Бровар» Сергій Ковалець. — Ця звитяга тим приємніша, що була здобута в боротьбі з гідним суперником».

«Думаю, що наше протистояння сподобалося вболівальникам, — зазначив керманич «Металіста 1925» Олександр Горяїнов. — Мої підопічні намагалися диктувати умови, але забити м'яч, на жаль, не вдалося. Хоча мені сподобався малюнок гри «Металіста 1925», те, як футболісти рухалися, віддавалися боротьбі…»

Ще два претенденти на місце під сонцем проводили свої поєдинки 28 березня. Фаворит, «Дніпро-1», приймав «Агробізнес», якому торік поступився в Києві в додатковому матчі за звання найсильнішої команди другої ліги. Цього разу підопічні Дмитра Михайленка на класі здолали подолян, які ведуть боротьбу за подовження прописки в першому дивізіоні. На 14-й хвилині Сергій Логінов відкрив рахунок. Наприкінці першого тайму Станіслав Куліш змусив капітулювати голкіпера «Агробізнесу» ще раз, практично знявши з порядку денного питання про переможця. А після перерви Орест Кузик та Ігор Когут довели справу до розгрому. 4:0.

А от футболісти «Сум» свій домашній поєдинок із «Волинню» через організаційні проблеми змушені були проводити на полі суперника — в Луцьку. Перевагою рідних стін волиняни скористалися максимально, завдавши оновленим «Сумам» нищівної поразки — 7:0. По два забиті м’ячі записали до свого активу Саваш Хагназарі та Ростислав Волошинович.

4

Згідно з рішенням КДК ФФУ від 18 серпня 2018 року ФК «Кобра» (Харків) виключений зі списку учасників змагань ПФЛ. За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з  ФК «Волинь» (Луцьк) знято шість турнірних очок.

21.04.2024 16:01

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...