U-17: у другому турі еліт-раунду Євро юнацька збірна України в меншості поступилася Греції

Доля путівки до фінальної частини чемпіонату Європи для команди Володимира Єзерського вирішиться в останньому турі в поєдинку з Іспанією.

У другому матчі еліт-раунду Євро-2019 юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) зустрічалася з командою Греції. Та в першому турі поступилася іспанцям, а підопічні Володимира Єзерського у свою чергу виграли у збірної Косова.

Уже до 7-ї хвилини синьо-жовті тричі пробили по воротах, та й узагалі перший тайм за співвідношенням ударів був повністю за українцями (8:2). Але на 42-й хвилині наша команда залишилася в меншості (пряму червону картку отримав Бражко).

У перерві наставник збірної України, з урахуванням обставин, що склалися, спробував перебудувати гру. Однак на 57-й хвилині греки таки вийшли вперед.

Маючи на одного гравця більше, суперник синьо-жовтих став частіше загрожувати воротам Нещерета. У такій ситуаціі українцям було важко щось змінити. Підсумковий рахунок (0:1) говорить про те, що доля путівки до фінальної частини чемпіонату Європи для команди Володимира Єзерського вирішиться в останньому турі в поєдинку з іспанцями.

Гол: Дзоліс (57).

Україна: Нещерет, Скорко, Забарний, Батагов, Вівчаренко, Егбуджуо, Судаков (Кобилянський, 68), Бражко, В’юнник (Гончарук, 46), Ванат (Кобак, 68), Блізніченко.

Греція: Дзолакіс, Манісоглу (Цавос, 17), Панайоту, Павлідіс, Авентісян, Карамперіс, Сіатуніс, Сурліс (Арсенідіс, 86), Гросдіс, Каракутіс, Дзоліс (Котопулос, 79).

Попереджені: Блізніченко (70), Нещерет (84) — Панайоту (30), Арсенідіс (90). Вилучений: Бражко (42).

Греція — Косово. 15.00

Нагадаємо, що фінальний турнір проходитиме 3—19 травня в Ірландії. Окрім господарів, перепустки на Євро-2019 отримають переможці восьми груп еліт-раунду та сім із восьми збірних, що посядуть другі місця.

27.03.2024 16:00

Євро-2024 (U-17): визначилися всі потенційні суперники юнацької збірної України у фінальному турнірі

26 березня стали відомі всі учасники фінального турніру Євро-2024...

16.03.2024 13:02

У чемпіонатах світу серед збірних U-17 відтепер братимуть участь 48 команд

Рада Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) оголосила, що ч...

14.03.2024 19:05

Юрій Мороз: «Усі мої хвилювання за результат еліт-раунду команда розвіяла своєю грою»

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) трі...

13.03.2024 16:00

U-17. Україна водинадцяте стала учасником фінального турніру чемпіонату Європи: історичний ракурс

Юнацька збірна України U-17 першою пробилася до фінальної частини чемп...