Андрій Шевченко: «Нам пощастило з автоголом, але везіння треба було заслужити»

Після переможного матчу збірної України в Люксембурзі головний тренер синьо-жовтих Андрій Шевченко поспілкувався з пресою в рамках прес-конференції.

— Кажуть, що щастить сильнішим. Але чи була Україна сьогодні сильнішою за грою?

— Цей матч можна оцінювати по-різному. По гарячих слідах важко говорити, потрібно його переглянути ще раз. Пропускати це все через себе — це складнощі тренерської роботи. Особливо такі важкі ігри...

Найголовніше сьогодні — результат. Також величезне спасибі вболівальникам, які прийшли підтримати нашу команду. Їхня присутність допомогла хлопцям боротися до кінця. У підсумку Циганков заробив штрафний, після якого ми вийшли вперед. Так, був автогол, але везіння потрібно заслужити.

Я хочу зробити великий комплімент Люксембургу. На передматчевій прес-конференції я сказав, що ця збірна вміє грати у футбол. Сьогодні суперник продемонстрував відмінні фізичні дані. Команда була готова, бігла до кінця. У неї є непогані швидкі гравці, які створили нам великі проблеми. Були дві речі, що вплинули на гру. Ми програли дуже багато єдиноборств і підборів. У цьому плані команда не дуже добре себе показала.

Наскільки серйозну травму отримав Олександр Караваєв?

— У нього два розсічення — одне щойно зашили, а щодо другого стане зрозуміло після його повернення до клубу.

Ви мріяли про те, щоб збірна України завершила першу частину відбору на першому місці?

— Ми готувалися до двох складних матчів. Березень — завжди важкий місяць для українських команд. Ігри в цей період завжди були непростими для збірної. Десь позначається не зовсім гарна форма наших гравців. Звісно, я не чекав настільки важкого другого поєдинку. Було допущено багато помилок, хлопці якоюсь мірою загубили структуру гри. Але вони вірили в себе до кінця й боролися, нехай комусь і не вистачало сил. Не можу висувати їм претензії щодо бажання. Нам пощастило, і ми виграли цей матч.

Від Люксембургу завжди можна очікувати сюрпризів у поєдинках на його полі. Ти можеш приїхати й зіграти вдало, здобути перемогу, або ж матч вийде таким, як сьогодні. В останні роки ця команда створювала проблеми всім суперникам, про що ми добре знали.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини