U-21: молодіжна збірна України на турнірі Antalya Cup 2019 засмутила команду Казахстану й очолила таблицю

Перемогу синьо-жовтим у поєдинку міжнародного турніру Antalya Cup 2019 принесли влучні удари Русина й Лєднєва.

Сьогодні матчем проти молодіжної збірної Казахстану збірна України U-21 продовжила програму контрольних поєдинків у рамках міжнародного турніру, в якому також беруть участь команди Естонії, Латвії та Македонії.

Третій ігровий день на турнірі в Туреччині виявився для збірної України переможним — як і другий, коли відбулася її зустріч із македонцями (3:1). До цього синьо-жовті зустрілися зі збірною Естонії (0:0).

У грі з Казахстаном Руслан Ротань отримав можливість обирати з усіх наявних футболістів. Українці почали матч упевнено й уже на 11-й хвилині повели в рахунку. Топалов зробив простріл, Русин в боротьбі із суперником опинився на газоні і сам же засмутив казахів точним пострілом з 11-метрової позначки.

У перерві тренери молодіжної збірної провели кілька замін, і вони спрацювали. На 64-й хвилині Лєднєв, який замінив Луньова, заробив пенальті й сам його реалізував. У підсумку — впевнена перемога української «молодіжки» (2:0).

Фото прес-служби ФФУ

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

Міжнародний турнір Antalya Cup 2019

Україна (U-21) — Казахстан (U-21) — 2:0 (1:0)

Голи: Русин (11, з пенальті), Лєднєв (64, з пенальті).

Україна: Кожухар, Биков, Бабогло (Романчук, 67), Луньов (Лєднєв, 59), Лебеденко, Топалов, Русин (Сердюк, 46), Путря, Мілованов, Кравчук (Різьє, 52), Чех.

0

Нагадаємо, що змагання в Белеку проходять за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії (як і команди Казахстану та Македонії) потрапили до однієї групи відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проводитися не будуть. У зв'язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки.

Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією не додала їм очок. А от для естонців цей поєдинок мав турнірне значення.

18.03.2024 09:00

U-21: молодіжна збірна України розпочинає підготовку до матчів з Марокко та Азербайджаном

Сьогодні, 18 березня в Туреччині молодіжна збірна України розпочинає с...

15.02.2024 12:00

Молодіжна збірна України проведе товариський матч із командою Марокко U-23

Молодіжна збірна України розпочне 2024 рік товариським поєдинком із ко...

29.11.2023 17:11

Молодіжна збірна України передала авто швидкої допомоги для потреб ЗСУ

Гравці та тренерський штаб молодіжної збірної України за підтримки юна...

12.10.2023 10:00

Євро-2025 (U-21): сьогодні молодіжна збірна України проведе матч проти команди Люксембургу

Сьогодні, 12 жовтня молодіжна збірна України проведе свій другий...