U-17: юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору до Євро-2019 із впевненої перемоги над Косовом

Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) розпочала вирішальний етап боротьби за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи.

У швейцарському Ньйоні стартували матчі еліт-раунду у групі 5. Першим суперником підопічних Володимира Єзерського була збірна Косова, яка, як і українська команда, посіла найвище місце у своєму квартеті кваліфікаційного раунду.

На початку зустрічі активнішими виглядали опоненти — Руслану Нещерету кілька разів довелося вступати у гру. Утім, витримавши стартовий тиск косоварів, українці на 19-й хвилині відкрили рахунок. Віктор Блізніченко подав кутовий, а Арсеній Батагов замкнув передачу партнера. Незабаром зусиллями нападника «Шахтаря» Богдана В’юнника синьо-жовті подвоїли свою перевагу.

До завершення першого тайму українці заробили ще чимало стандартів, а найактивнішим у складі нашої команди був Блізніченко. По перерві наставник суперників зробив низку замін, але вплинути на хід подій на полі це йому не допомогло. У підсумку нашій збірній вдалося втримати перевагу, здобуту в першій половині зустрічі.

Наступний поєдинок юнацька команда України проведе проти однолітків із Греції. Матч відбудеться у четвер, 28 березня.

Еліт-раунд Євро-2019 (U-17). Група 5

25.03.2019

Косово Україна 0:2 (0:2)

Голи: Батагов (19), В’юнник (27).

Косово: Нреца-Бісінгер, Хасані, Зумбері, Бекай (Ллятіфі, 56), М. Авдюлі (Паколлі, 78), Души (Л. Авдюлі, 46), Лекай, Асллані, Хусейні (Беріша, 56), Спахю, Хаджа (Білялі, 55).

Україна: Нещерет, Забарний, Вівчаренко, В’юнник (Емере, 87), Ванат (Рязанцев, 81), Судаков (Рубчинський, 80), Блізніченко (Гончарук, 70), Батагов, Бражко, Кобилянський (Егбуджуо, 70), Скорко.

Попереджені: Лекай (36), Зумбері (44), Л. Авдюлі (74), Спахю (90) — Ванат (74).

Греція — Косово            15.00

Нагадаємо, що фінальний турнір проходитиме 3—19 травня в Ірландії. Окрім господарів, перепустки на Євро-2019 отримають переможці восьми груп еліт-раунду та сім із восьми збірних, що посядуть другі місця.

16.04.2024 17:45

Купуйте квитки на Євро-2024 (U-17) за участі юнацької збірної України!

Юнацька збірна України U-17 братиме участь в Євро-2024, що проходитиме...

15.04.2024 12:00

Юрій Мороз: «Минулий збір показав, що місце в складі на Євро ні для кого не заброньовано»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз підбив підсум...

11.04.2024 18:30

U-17: юнацька збірна України в другому спарингу поступилася команді Кіпру

Юнацька збірна України U-17 провела другий товариський матч із ко...

09.04.2024 18:40

U-17: юнацька збірна України в першому спарингу здолала команду Кіпру