U-17: остаточно визначився склад юнацької збірної України для участі в еліт-раунді Євро-2019

В юнацької збірної України (футболісти не старші 2002 року народження) тривають останні приготування до офіційних матчів.

Завтра юнацька збірна України (U-17) розпочне свої виступи у Швейцарії в елітному раунді чемпіонату Європи. А поки команда Володимира Єзерського проводить останні приготування до турніру.

Відзначимо, що за підсумками домашньої роботи, яка тривала до 23 березня, до остаточного списку делегації не увійшли два гравці — захисники Серджіо Якубів («Кротоне», Італія) та Даніель Голоколосов («Динамо» Київ). 

Додамо, що 25 березня збірна України зіграє з командою Косова, 28-го — із Грецією й 31-го — з Іспанією. Загалом до фінального турніру вийдуть 15 команд (переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других збірних). Ірландія як господар змагань отримала пряму перепустку на Євро-2019, що проходитиме 3—19 травня.

Склад збірної України U-17

Воротарі: Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Микита Турбаєвський («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Даніл Скорко, Костянтин Вівчаренко, Ілля Забарний (усі — «Динамо» Київ), Даніель Егбуджуо, Антоній Емере (обидва — «Шахтар» Донецьк).

Півзахисники: Віктор Блізніченко, Володимир Бражко, Артем Кулаковський, Євген Рязанцев (усі — «Динамо» Київ), Георгій Судаков, Богдан В'юнник, Владислав Кобилянський, Едвард Кобак (усі — «Шахтар» Донецьк), Валентин Рубчинський, Арсен Батагов (обидва — «Дніпро»), Роман Даниловський («Карпати» Львів).

Нападники: Владислав Ванат («Динамо» Київ), Данило Гончарук («Шахтар» Донецьк).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини