U-19: юнацька збірна України поступилася команді Італії в матчі еліт-раунду Євро

Тепер лише диво може допомогти підопічним Сергія Нагорняка пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи.

Після першого туру еліт-раунду Євро-2019 у групі 7 ситуація в турнірній таблиці склалася так, що всі команди набрали по одному очку, тому в другому турі боротьба за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи починалася з нуля. Бельгійці цим скористалися, обігравши сербів — 2:0.

У наступному поєдинку квартету італійці на правах господарів із перших хвилин спробували забити швидкий гол, але синьо-жовтим вдалося стримати атаки суперника. Більше того, підопічні Сергія Нагорняка відкрили рахунок. На 37-й хвилині Цітаішвілі, не реалізувавши пенальті, першим опинився на добиванні. 1:0. Утім, і хвилини не минуло, як «Скуадра Адзурра» відігралася. А потім синьо-жовті, як і в матчі із сербами, пропустили в самому кінці першого тайму. Це був уже другий гол від італійців.

Другий тайм був за українцями. Досить сказати, що на 65-й хвилині Біловар і Муравський влучили в каркас воріт. Та, на жаль, усі спроби врятувати гру для підопічних Сергія Нагорняка не увінчалися успіхом. Більше того, уже в компенсований час італійці забили третій м'яч. 1:3.

Італія Україна — 3:1 (2:1)

Голи: Сальседо (38), Ріккарді (45+1), Беттелла (90+6) — Цітаішвілі (37).

На 37-й хвилині Цітаішвілі не реалізував пенальті.

Італія: Карнезеккі, Белланова, Беттелла, Гоцці Іверу, Греко (Коррадо, 56), Фаджолі (Річчі, 65), Еспозіто (Гавіолі, 74), Портанова, Распадорі (Петреллі, 74), Сальседо, Ріккарді (Мерола, 66).

Україна: Трубін, Холод, Муравський, Біловар, Слива, Кащук (Шулянський, 72), Криськів (Мудрик, 46), Білошевський, Цітаішвілі, Сікан, Бондаренко (Желізко, 35).

Попереджені: Річчі (77) — Сікан (59), Білошевський (73), Слива (83).