U-18: юнацька збірна України поступилася болгарам і в другому товариському матчі

На тренувальному зборі, який проходив у Болгарії, підопічні Олега Кузнецова провели другий контрольний поєдинок із господарями.

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) зіграла на виїзді другий товариський матч із болгарськими однолітками. Нагадаємо, що двома днями раніше підопічні Олега Кузнецова поступилися з рахунком 0:3.

На жаль, не вдалося уникнути поразки синьо-жовтим і цього разу. 0:1. Утім, робити якісь далекосяжні висновки не варто, оскільки головний тренер збірної України не міг розраховувати на багатьох основних виконавців своєї команди...

Що стосується самого поєдинку, то гол українці пропустили на 75-й хвилині. Був шанс відігратися, проте на 79-й хвилині Волошин не зміг переграти голкіпера господарів ударом з 11-метрової позначки.

Товариський матч

Болгарія (U-18) — Україна (U-18) — 1:0 (0:0)

Гол: (75).

Україна: Моргун, Пінчук (Мудрик, 46), Каленчук, Якуба, Данилюк, Підручний, Гуров (Бодня, 50), Литвиненко (Волошин, 46), Шаміч (Чирук, 46), Мельнійчук, Завгородній (Ярош, 50).

Нагадаємо, що матчі кваліфікаційного турніру Євро-2020 (U-19), до яких готується команда Олега Кузнецова, пройдуть 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.

13.11.2023 14:00

Олег Кузнецов: «Іншої мети, окрім як пробитися до еліт-раунду відбору чемпіонату Європи, наша команда не має»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2005 ро...

21.12.2022 16:05

2022: підсумки року для юнацької збірної України U-17/18

Українським футболістам 2005 року народження не дуже пощастило, якщо г...

19.12.2022 15:10

Олег Кузнецов: «У нашій кваліфікаційній групі чемпіонату Європи фаворита немає»