U-21: сьогодні молодіжна збірна України проведе перший матч під керівництвом Руслана Ротаня

Усього під час турецького етапу підготовки молодіжна збірна України зіграє чотири поєдинки.

Сьогодні о 14.00 матчем проти молодіжної збірної Естонії збірна України U-21 розпочне програму контрольних поєдинків у Туреччині в рамках міжнародного турніру, в якому також візьмуть участь збірні Казахстану, Латвії та Македонії.

Нагадаємо, що змагання в Белеку проходитимуть за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії (як і команди Казахстану та Македонії) потрапили до однієї групи відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проводитися не будуть.

Фото прес-служби ФФУ

У зв'язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки. Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією не додасть їм очок. А от для естонців цей поєдинок матиме турнірне значення.

Оскільки для збірної України цей матч турнірного значення не має, Руслан Ротань планує задіяти в ньому всіх футболістів, які прибули на збір. Не виключено, що команда буде поділена на два умовні склади без прив'язки до «основи». Точно в поєдинку з естонцями не зіграє нападник португальської «Боавішти» Євген Сердюк, в якого загострилася травма, отримана у клубі ще минулого тижня. Пропустить новачок «молодіжки» і другу гру, але наставники розраховують, що Євген зможе себе проявити в заключних двох матчах турніру.

Фото прес-служби ФФУ

А загалом два перші дні збірної в Туреччині пройшли на одному диханні. Усі футболісти з цікавістю сприймають вимоги Руслана Ротаня. Багато уваги приділяється тактичним моментам, особливо під час виходу з оборони в атаку.

Розклад матчів турніру

Матч

Дата

Час (київський)

Естонія — Україна

21.03

14.00

Україна — Македонія

22.03

14.00

Казахстан — Латвія

22.03

16.00

Македонія — Латвія

24.03

14.00

Казахстан — Естонія

24.03

16.00

Україна — Казахстан

25.03

16.00

Латвія — Україна

26.03

14.00

Естонія — Македонія

26.03

16.00

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21)  синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини