U-19: юнацька збірна України стартувала в елітному раунді Євро з нічиєї

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2000 року народження) розпочала боротьбу за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи.

Першим суперником підопічних Сергія Нагорняка на турнірі, який проходить в Італії, стала команда Сербії, що у кваліфікаційному раунді Євро виявилася сильнішою за такі збірні, як Польща, Північна Ірландія та Казахстан.

Уже на 2-й хвилині півзахисник київського «Динамо» та синьо-жовтих Георгій Цітаішвілі перевірив пильність сербського воротаря. Перший гольовий момент теж створили українці — після удару Сікана, але і в цьому епізоді Гордич врятував свою команду. Утім, на 23-й хвилині подопічні Сергія Нагорняка таки досягли свого. Цього разу удар Цітаішвілі виявився влучним. 1:0. А на 36-й хвилині Сікан подвоїв перевагу збірної України. Шкода тільки, що в першому таймі наші хлопці недотерпіли, пропустивши гол на 45-й хвилині. До речі, це був єдиний удар сербів у площину воріт у першій 45-хвилинці.

Другий тайм виявився більш нервовим. Збільшилася кількість порушень. Але при цьому синьо-жовті були ближчими до успіху. На 70-й хвилині після удару Цітаішвілі м'яч влучив у каркас воріт. А коли на 74-й хвилині у сербів сталося вилучення (за друге попередження поле залишив Белич), здалося, буде легше. Однак за три хвилини суперник отримав право на пенальті, і Влахович був точним. На жаль, всі спроби українців вирвати перемогу ні до чого не призвели. 2:2.

Еліт-раунд Євро-2019 (U-19). Група 7

20.03.2019

Україна Сербія2:2 (2:1)

Голи: Цітаішвілі (23), Сікан (36) — Влахович (45, 77, з пенальті).

Україна: Трубін, Агапов, Муравський, Снурніцин, Слива, Білошевський, Криськів (Желізко, 90+2), Кащук (Мудрик, 59), Цітаішвілі, Сікан (Супряга, 72), Бондаренко (Надольський, 59).

Сербія: Гордич, Шехович, Єлічич, Павлович, Гаврич (Белич, 46), Каменович, Звеканович, Нешкович (Яковлевич, 88), Ступаревич (Тедич, 76), Влахович, Босич (Видосавлевич, 72).

Попереджені: Білошевський (10), Муравський (26), Слива (89) — Звеканович (12), Белич (59), Тедич (84). Вилучений: Белич (74, друге попередження).

Бельгія — Україна  16.00

Нагадаємо, що путівку до Вірменії, де з 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина Євро-2019, отримає тільки переможець групи.

25.12.2019 17:00

2019: підсумки року для юнацької збірної України U-19

Раніше збірної 1999 року народження припинила своє існування інша юнац...

27.07.2019 23:25

U-19: збірна Іспанії увосьме в історії стала чемпіоном Європи

Сьогодні у фінальному поєдинку першості Європи серед команд U-19 збірн...

23.03.2019 20:21

U-19: юнацька збірна України поступилася команді Італії в матчі еліт-раунду Євро

Тепер лише диво може допомогти підопічним Сергія Нагорняка пробитися д...

20.03.2019 10:00

U-19: сьогодні збірна України розпочинає вирішальний етап відбору на Євро-2019

Сьогодні, 20 березня, о 12.30 у невеличкому італійському муніципалітет...