Українці в Бельгії: лідерство Маліновського, гол Яремчука та жовта картка Безуса

У передостанньому турі першої частини чемпіонату Бельгії всі матчі починалися в один час — о 19.00 за Києвом.

«Гент» Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса на власному полі приймав «Остенде» і здобув перемогу з рахунком 2:1. Яремчук вийшов у стартовому складі, відзначився забитим м’ячем та був замінений на 66-й хвилині. Безус з'явився на полі на 72-й хвилині й отримав жовту картку. Пластун не потрапив до заявки на гру.

Наразі «Гент» із 47-ма пунктами посідає шосту сходинку в турнірній таблиці.

«Генк» Руслана Маліновського на рідній арені зустрічався з «Локереном» і переміг із рахунком 1:0. Український півзахисник відіграв повний поєдинок.

Після 29-ти турів «Генк», маючи в активі 62 очки, очолює турнірну таблицю чемпіонату Бельгії.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук зіграв за «Гент» 35 матчів, забив 10 м’ячів та віддав три результативні паси.

На рахунку Ігоря Пластуна — 23 матчі та два гольові паси. Роман Безус зіграв у сезоні-2018/2019 за «Сент-Трюйден» та «Гент» 25 поєдинків, в яких забив п’ять м’ячів та віддав три гольові паси.

Руслан Маліновський провів у складі «Генка» 41 зустріч, забив 11 м’ячів та віддав 13 результативних передач.

18.09.2022 15:05

Гравці збірної України Волинець та Піхальонок поділилися враженнями від підготовки до матчів Ліги націй

Гравці збірної України Євген Волинець та Олександр Піхальонок розповіл...

04.05.2022 18:14

Гравці збірної України поділилися враженнями від роботи в перші дні тренувального збору в Словенії

Гравці збірної України прокоментували роботу на початку навчально-трен...

16.05.2021 14:05

Попов і Трубін поділилися експрес-враженнями від першого дня роботи збірної України в Харкові

Гравці збірної України Денис Попов та Анатолій Трубін прокоментували п...

09.11.2020 15:02

У складі збірної Польщі напередодні товариського матчу з командою України відбулися зміни

Одразу три гравці збірної Польщі не допоможуть своїй команді в то...