Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019: головний приз вибороло «Динамо»

Сьогодні в Кончі-Заспі було зіграно вирішальні матчі Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги-2019 серед команд U-16.

Першими у грі за третє місце зустрілися «Дніпро» та ФК «Львів». Ігровий час завершився з рахунком 0:0, а серію післяматчевих 11-метрових точніше виконали львів’яни, які не використали лише один підхід до позначки, у той час як дніпряни схибили двічі.

Згодом на поле вийшли юні футболісти київського «Динамо» та донецького «Шахтаря», які розіграли головний приз змагань. У першому таймі обидва суперники діяли здебільшого обережно, а єдиний м'яч забили кияни: Опанасенко пройшов правим флангом та віддав у центр, а Попов із близької відстані відкрив рахунок. Після перерви гра була вже більш відкритою, але, незважаючи на моменти, які виникали біля воріт обох команд, рахунок не змінився.

Таким чином, київські динамівці перемогли у четвертому з чотирьох розіграшів Зимового Кубку ДЮФЛУ.

Фіналіст Зимового Кубку ДЮФЛУ-2019 — «Шахтар». Фото duflu.org.ua

Фінальний турнір Зимового Кубку ДЮФЛУ-2019

10.03.2019

Матч за 3-є місце

«Дніпро» (Дніпро) — ФК «ЛЬВІВ» (ЛЬВІВ) — 0:0, по пен. — 3:4

Фінал

«ДИНАМО» (КИЇВ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:0 (1:0)

Гол: Попов (11).

«Динамо»: Фастов, Базилєєв (Король, 21), Пусь, Боль (к), Опанасенко, Баранюк, Березанський, Скрипник (Осадець, 41), Закружний (Малиш, 59), Волошин, Попов (Богдан, 80+4).

«Шахтар»: Пузанков, Капінус, Козик, Мампассі, Булеза, Козишкурт (Векленко, 41), Очеретько (к), Шевченко, Шостак (Погорілий, 49), Бако (Скибинський, 59), Махиня.

На 80+5-й хвилині вилучений Векленко.

Фото duflu.org.ua

11.03.2020 15:15

Зимовий Кубок ДЮФЛУ серед команд U-19: володар трофея визначиться 15 березня в Щасливому

Зіграні матчі-відповіді 1/4 фіналу Зимового Кубку Дитячо-юнацької футб...

09.03.2020 13:02

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020: у фіналі «Шахтар» U-16 переміг молодших за віком одноклубників

Завершено розіграш Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги Укра...

02.03.2020 16:15

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020: матчі-відповіді 1/4 фіналу та жеребкування наступного етапу

У розіграші Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України сер...

27.02.2020 14:03

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 серед команд U-16: півфіналісти визначаться 29 лютого

Відбулися перші матчі 1/4 фіналу Зимового Кубку ДЮФЛУ-2020 серед...