У Будинку футболу відбувся семінар арбітрів НШФА другого року навчання

У Будинку футболу відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання, а також тестування з теоретичної підготовки та англійської мови.

У відкритті заходу взяли участь голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та керівник НШФА Сергій Лисенчук.

Лучано Лучі побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та вести щоденну кропітку роботу заради їхнього досягнення. Голова Комітету арбітрів ФФУ звернув увагу молодих рефері на морально-етичну складову поведінки, яка має бути в них не лише під час футбольних матчів. Крім того, він відзначив, що кожен має шанс працювати на поєдинках U-19 та другої ліги, якщо демонструватиме стабільний рівень арбітражу й використовуватиме досвід, що отримав у матчах регіонального рівня.

Після спілкування з учасниками семінару арбітри склали письмове тестування та відеотест. Згодом Сергій Лисенчук презентував програму для арбітрів НШФА другого року навчання, а рефері склали тест з англійської мови — невід’ємної складової роботи сучасного арбітра.

Пізніше учасники заходу заслухали інформацію щодо сучасних вимог до арбітрів із футболу з фізичної підготовки та медичного огляду.

Крім того, арбітри були проінформані про регламентні норми змагань ДЮФЛ, ААФУ, також вони прослухали лекції від викладачів НШФА — арбітра ФІФА Сергія Бойка та члена комітету арбітрів Леоніда Ярмолинського.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини