Тарас Степаненко та Ірина Кочнєва — зіркові гості першого івенту в ТРЦ Lavina Mall!

8 березня в найбільшому торговельно-розважальному комплексі країни Lavina Mall відбудеться перша зустріч футболістів збірних України з уболівальниками в рамках нового проекту — «Зірковий гість».

Гостями першого заходу стануть гравець національної збірної України Тарас Степаненко та гравець національної жіночої збірної України Ірина Кочнєва! Початок зустрічі з футбольними зірками — о 15.00!

«Мені надзвичайно приємно розділити святковий весняний день із гостями ТРЦ Lavina Mall, адже вболівальники — найкраща мотивація для нових перемог, і зустріч із ними — це можливість отримати неймовірний заряд позитиву, поділитися враженнями та побажаннями і просто провести час у дружній атмосфері. Тож до зустрічі у Lavina!» — сказала Ірина Кочнєва.

«Зустріч з уболівальниками — найважливіший захід для кожного спортсмена. Саме ви — наш стимул та натхнення. Ви підтримуєте нас у найскладніші моменти, радієте перемогам та досягненням. І мені надзвичайно приємно, що 8 березня в ТРЦ Lavina Mall ми зможемо розширити формат нашої взаємодії, ставши ще ближчими! Дружнє спілкування, конкурси, призи та майстер-класи — і, звісно ж, вітання для наших представниць чарівної статі! Чекаю на вас!» — зазначив Тарас Степаненко.

Нагадаємо, що «Зірковий гість» — захід, у межах якого вболівальники мають ексклюзивну можливість стати ближчими до улюблених футболістів! Під час зустрічей усі гості Lavina Mall зможуть поставити питання гравцям збірної, взяти автографи, сфотографуватися, виграти призи та подарунки й чудово провести час у спортивній атмосфері з футбольними зірками!

Перша зустріч відбудеться 8 березня (початок — о 15.00).

Адреса: м. Київ, вул. Берковецька, 6д (Новобіличі).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини