U-19: у другому виїзному спарингу проти команди Ізраїлю юнацька збірна України програла

У другому товариському матчі проти ізраїльтян підопічні Сергія Нагорняка пропустили чотири м'ячі.

Якщо в першому контрольному поєдинку проти збірної Ізраїлю синьо-жовті виграли — 3:0, то у другій зустрічі все вийшло майже навпаки. У ворота Андрія Артима влетіло чотири м'ячі. Уже в першому таймі рахунок був 3:0. Голи господарі забивали на 17-й, 31-й і 37-й хвилинах. Ще одного разу вони відзначилися на 68-й хвилині. 4:0.

Товариський матч

Ізраїль (U-19) — Україна (U-19) — 4:0 (3:0)

Україна (U-19): Артим, Слива, Муравський, Холод (Агапов, 57), Харжевський (Тягло, 46), Горін, Мудрик, Дмитренко (Бондаренко, 30), Криськів, Кащук, Сікан (Апанчук, 81).

Завтра українська делегація повертається додому, а вже з 15 березня в цієї збірної розпочнеться безпосередня підготовка до еліт-раунду Євро-2019. На шляху до фінальної частини змагань синьо-жовті зустрінуться із Сербією (20 березня), господарем турніру, Італією (23 березня) й Бельгією (26 березня). Путівку до Вірменії, де з 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина змагань, отримає тільки переможець групи.

19.03.2019 13:02

Євро-2019: 20 березня стартують еліт-раунди кваліфікації серед збірних U-19 та U-17

Завтра, 20 березня, розпочинається вирішальний етап відбору на чемпіон...

14.03.2019 13:29

U-19: Сергій Нагорняк оголосив склад юнацької збірної України для участі в еліт-раунді Євро-2019

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження...

04.03.2019 12:30

Сергій Нагорняк: «Сподіваюся, що на матчі еліт-раунду Євро збірна поїде найсильнішим складом»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк розповів...

10.01.2019 16:20

U-19: генеральна репетиція перед еліт-раундом Євро для збірної України відбудеться наприкінці лютого

На найближчому етапі підготовки юнацька збірна України U-19 (футболіст...