У Львові відбувся перший регіональний етап дитячого турніру «Кубок Довіри»

У суботу, 16 лютого в місті Лева пройшов перший регіональний етап дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», організованого за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу Львівської області.

18 змішаних команд зі Львова та Львівської області змагалися за право потрапити до фіналу турніру. Протягом кількох місяців дівчата та юнаки тренувалися під керівництвом полісменів — інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції.

Фото www.facebook.com/pg/bfukrainefootball

У жовтні 2018 року було відібрано 40 поліцейських, які пройшли спеціалізовані тренінги, навчилися спілкуванню з дітьми та роботі в команді. Було створено 18 команд, які й узяли участь у змаганнях.

Переможцем стала збірна команда учнів шкіл Городоцького району «Авіатор», яку тренували працівники ювенальної превенції капітан поліції Оксана Давид та старший лейтенант поліції Іван Теравський. У матчі за перше місце «Авіатор» обіграв збірну команду учнів Стрийського району «Скеля» (тренери — працівники ювенальної превенції капітан поліції Ганна Блюсович та старший лейтенант поліції Лілія Дячишин). Третє місце посіла команда учнів львівської СЗШ № 68 «Залізяки» (тренери — працівники ювенальної превенції капітани поліції Мар’яна Петрів та Олег Пукій).

Фото www.facebook.com/pg/bfukrainefootball

«Ми повинні дбати про дітей, адже без дітей немає майбутнього. Практика, коли полісмени виступають тренерами для дітей, футбольних команд, у нас застосовується вперше. Цей досвід є важливим для налагодження довірчих стосунків між дітьми та правоохоронцями. Діти сприймають таке спілкування позитивно. Це тішить, адже для нас безпека дітей — на першому місці. Саме у співпраці полісменів, дітей, тренерів і гравців відбувається побудова довірчих відносин. Тож і назва цього турніру є символічною — Кубок Довіри», — відзначив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

Окрім дитячих змагань, перед урочистою церемонією нагородження було організовано товариський матч між командами поліцейських, журналістів та зіркових гостей — гравців жіночої збірної України Вікторії Худої (ФК «Львів-Янтарочка») та Анни Петрик («Житлобуд-1», Харків).

Фото www.facebook.com/pg/bfukrainefootball

Наступні регіональні змагання відбудуться вже в суботу, 23 лютого у Слов’янську за участі семи команд із власне Слов’янська, Краматорська та Маріуполя, а потім — 16 березня в Києві за участі 14-ти команд із Києва та Київської області.

А вже 23 березня у столиці пройде фінал турніру, до якого потраплять переможці регіональних етапів змагань.

Фото www.facebook.com/pg/bfukrainefootball

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини