Збори українських арбітрів у Туреччині: теорія та сім контрольних поєдинків

На навчально-тренувальному зборі вітчизняних рефері в Туреччині сьогодні був, мабуть, найбільш насичений день.

І четвертий день зборів українських арбітрів у Белеку розпочався під акомпанемент сильного дощу. Утім, це не завадило інструкторам із підопічними виконати на футбольному полі всі завдання, основна частина яких була присвячена швидкісній роботі.

Фото прес-служби ФФУ

На ранковому теоретичному занятті основний акцент знову було зроблено на знайомстві з методикою VAR і тонкощами роботи цієї системи. Також інструктор ФІФА Джованні Стеванато розповів суддям про сучасні вимоги ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо командної роботи арбітрів під час матчу.

У другій половині теоретичного заняття за традицією головні арбітри та асистенти розбилися на групи для обговорення різних тем — зокрема, трактування ситуацій із порушеннями з необачності, а також порушеннями, які тягнуть за собою застосування другої жовтої картки.

Фото прес-служби ФФУ

А ввечері було інтервальне тренування з високою інтенсивністю. І, нарешті, сьогодні було встановлено рекорд за кількістю контрольних поєдинків у Туреччині, на яких відпрацювали українські рефері, — сім матчів. В одному з них брав участь і донецький «Олімпік».

З огляду на все зазначене вище можна сказати, що сьогодні в Туреччині для українських арбітрів був поки що найбільш насичений робочий день.

Фото прес-служби ФФУ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини