Голкіпер збірної України U-16 Тимур Пузанков: «Такої серії пенальті в мене ще не було»

В останньому поєдинку на Кубку розвитку, який завершився в Мінську, воротар юнацької збірної України U-16 Тимур Пузанков став якщо й не героєм, то одним із ключових творців перемоги над литовцями, тричі не давши себе обіграти в серії пенальті.

— Тимуре, тобі вже доводилося під час 11-метрових так рятувати свою команду?

— За останні три роки, що я граю в «Шахтарі», такого в мене не було. Відбивав пенальті у грі, ще коли виступав за «Кремінь».

— Дуже засмутилися через 11-е місце, яке збірна України посіла на Кубку розвитку?

— Не без цього. На груповій стадії змагань ми могли виступити краще, що дозволило б боротися за більш високі місця, ніж із 9-го по 12-е, але десь не пощастило, а десь ми самі собі привезли голи.

— Відчувалося, що збірна України була на рік молодшою ​​за своїх суперників?

— Так. Це позначалося в прийнятті рішень, ми часто не встигали за гравцями суперника. Не завжди вдавалося якісно працювати з м'ячем під пресингом...

— Підсумок якого поєдинку чи поєдинків можеш назвати найбільш прикрим?

— Напевно, матчів проти болгар та литовців на груповій стадії змагань, коли ми повинні були брати більше, ніж одне очко. Моментів для взяття воріт у нас вистачало.

— Відсутність футболістів «Динамо» відчувалася?

— Так. У лінії атаки вони б точно допомогли. Проте вірю, що минулий турнір піде нам на користь, команда мала можливість зігратися, тож у майбутньому буде вже легше шукати взаєморозуміння на футбольному полі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини