«Гент» Романа Яремчука та Ігоря Пластуна здобув важку виїзну перемогу

У матчі 23-го туру чемпіонату Бельгії «Кортрейк» приймав «Гент» Романа Яремчука, Ігоря Пластуна й тепер уже Романа Безуса.

Яремчук та Пластун вийшли у стартовому складі гостей. Форвард збірної України відіграв до 59-ї хвилини, а захисник — до фінального свистка поєдинку, який закінчився перемогою їхньої команди з рахунком 2:1.

Нещодавнє українське придбання «Гента» Роман Безус вийшов на заміну на 67-й хвилині, а українець із «Кортрейка» Андрій Бацула — на 73-й.

Наразі, маючи в активі 37 очок, «Гент» посідає шосте місце в турнірній таблиці чемпіонату країни.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук провів у складі клубу 29 матчів, в яких забив дев’ять м’ячів та віддав дві результативні передачі.

Його партнер по національній збірній Ігор Пластун у сезоні-2018/2019 провів за «Гент» 22 поєдинки й віддав два гольові паси.

05.01.2021 15:00

2021: які події чекають на український футбол у новому році

2020 року національна команда України дебютувала в елітному дивізіоні...

23.04.2020 13:00

Денис Бойко: «Хочеться, аби саме ця збірна України виграла Євро»

Голкіпер київського «Динамо» та збірної України Денис Бойк...

05.11.2019 13:38