Жіноча збірна України з футзалу на останній хвилині втратила перемогу над командою Італії

У рамках підготовки до фінальної частини Євро-2019 синьо-жовті провели другу товариську гру з італійками.

Якщо в першому спарингу підопічні Олега Шайтанова поступилися з рахунком 1:4, то сьогодні були близькі до перемоги. Уже на 1-й хвилині господарок вивела вперед Юлія Дударчук із «ПЗМС», забивши після флангового проходу. На жаль, на останній, 40-й хвилині, коли гості діяли з п'ятим польовим гравцем, вона ж звела матч до нічиєї після автоголу.

Зазначимо, що наприкінці поєдинку українки здобули право на пробиття дабл-пенальті, однак Дударчук не вдалося переграти голкіпера суперниць. Також по ходу зустрічі травму отримала воротар збірної України Олена Цикаленко, і її місце на полі зайняла Наталія Митрофанська.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Україна Італія 1:1 (1:0)

Голи: Дударчук (1) — Дударчук (40, автогол).

Україна: Цикаленко (Митрофанська, 14) — Форсюк, Кирильчук, Воловенко, Майбородіна — Шульга, Сидоренко, Кліпаченко, Титова, Гриценко, Павленко, Єрьоменко, Дударчук.

Італія: Маргаріто — Коппарі, Борхес, Гріеко, Маркесе — Помпоселлі, Джуліано, Беллі, Д’Інчекко, Де Анджеліс, Лучіані, Ксаксо, Трояно, Маша.

Нереалізований дабл-пенальті: Дударчук (39).

Попередження: Кліпаченко (13), Цикаленко (14), Форсюк (30) — Д’Інчекко (39).

Після завершення січневого збору гравці збірної України відправляться до клубів, які проведуть тур чемпіонату країни. А в лютому команда збереться знову для підготовки до виступу на Євро-2019.

Нагадаємо, що українки готуються до прем'єрного чемпіонату Європи, який проходитиме 15—17 лютого цього року. Суперником синьо-жовтих у півфіналі, що пройде 15-го числа, буде Португалія, на території якої й відбудеться першість.

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...