U-16: перед Кубком розвитку на збірну України чекають чотири дні тренувань у Мінську та контрольна гра проти Білорусі

Захисник донецького «Шахтаря», один із лідерів юнацької збірної України U-16 Марк Мампассі розповів про підготовку команди до виступу на Кубку розвитку.

14 січня юнацька збірна України U-16 вирушила до Мінська, де 20—28 січня проходитиме традиційний міжнародний турнір. Наставник команди Олександр Петраков взяв на Кубок розвитку 19-х футболістів, у тому числі — Марка Мампассі, який поділився своїми очікуваннями напередодні змагань:

«На кожному зборі в нас новий склад. Зараз не вийшло приїхати у гравців «Динамо», тому викликали інших футболістів. Проте ми швидко знаходимо спільну мову та взаєморозуміння з новачками.

У Мінську на нас чекають чотири дні тренувань та контрольна гра проти команди Білорусі. Потім стартує турнір, на якому ми проведемо три матчі у групі, а далі все залежатиме від того, яке місце ми в ній посядемо.

Ми зіграємо з Болгарією, Литвою та Словаччиною. Перше завдання для нас — вийти з групи. Звичайно, після канікул буде важко, але ми сподіваємося на гідний результат».

Загалом у змаганнях візьмуть участь 12 збірних (більшість із них — U-17), які поділені на три групи по чотири команди. Згідно з форматом турніру, до півфіналів вийдуть переможці груп та краща команда серед тих, що посядуть другі місця.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини