Євро-2020. Головний тренер збірної Люксембургу залишиться на своїй посаді ще на півроку

Президент Федерації футболу Люксембургу Пол Філіпп оголосив, що головний тренер національної збірної Люк Хольц залишиться на своїй посаді принаймні до 30 червня. 

На думку президента федерації, стратегія розвитку команди в наставника і ФФЛ збігаються. Саме тому контракт із тренером буде продовжено.

Минулий рік під керівництвом Хольца став найкращим в історії збірної Люксембургу. У 10-ти матчах команда здобула п'ять перемог, тричі зіграла внічию й двічі програла. У Лізі націй-2018 Люксембург посів друге місце у другій групі дивізіону D. Після таких результатів європейські ЗМІ почали називати збірну Хольца «новою Ісландією».

49-річний фахівець очолює люксембуржців із 2010 року. Наприкінці грудня минулого року він заявив, що хотів би спробувати свої сили в клубному футболі однієї з європейських країн, однак після переговорів із ФФЛ вирішив залишитися ще на півроку.

Нагадаємо, що збірна Люксембургу є одним із суперників нашої національної команди у відборі до Євро-2020. 25 березня збірні зустрінуться в столиці герцогства, а 10 червня їхній матч відбудеться на території України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини