Роман Яремчук відзначився забитим м’ячем у контрольному матчі свого «Гента»

У контрольному матчі в іспанській Оліві «Гент» Романа Яремчука та Ігоря Пластуна розгромив німецький «Хольштайн» із рахунком 6:1.

Обидва українці з'явилися у стартовому складі в зустрічі, що проходила за незвичним сценарієм — чотири тайми по 30 хвилин. Яремчук забив м’яч у другому з них, реалізувавши на 55-й хвилині вихід сам на сам із голкіпером представника Другої бундесліги.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук провів у складі «Гента» 26 офіційних поєдинків, в яких забив вісім м’ячів та віддав дві результативні передачі.

Ігор Пластун зіграв у першій частині сезону 19 матчів і віддав два гольові паси.

Першу офіційну зустріч у новому році «Гент» проведе 20 січня вдома з «Андерлехтом» Євгена Макаренка.

30 хвилин для Руслана Маліновського

В іншому іспанському місті, Бенідормі, контрольну гру проводив «Генк» Руслана Маліновського. Суперником лідера бельгійської першості був представник елітного дивізіону чемпіонату Нідерландів — «Фортуна» із Сіттарда. Український півзахисник вийшов на поле на 60-й хвилині, а сама гра закінчилася мінімальною перемогою його команди — 1:0.

Фото krcgenk.be

Завтра в Маліновського буде шанс зіграти проти свого партнера по збірній України. «Генк» зустрінеться з «Шальке» Євгена Коноплянки.

У цьому сезоні Руслан Маліновський провів у складі «Генка» 30 офіційних матчів, в яких забив 11 м’ячів та віддав 10 результативних пасів.

Перший офіційний поєдинок у новому році «Генк» проведе 18 січня на виїзді проти «Сент-Трюйдена» Романа Безуса.

25.03.2024 19:43

Роман Яремчук: «Потрібно менше говорити й більше працювати на полі. Усі розуміють важливість матчу»

Нападник національної збірної України Роман Яремчук разом із головним...

22.03.2024 14:30

Роман Яремчук: «Потрібно щоразу доводити, забивати голи й приносити користь команді»

Нападник збірної України Роман Яремчук був визнаний уболівальниками &l...

17.03.2024 19:38