2019: що чекає на національну жіночу збірну України в новому році

До початку відбірного раунду чемпіонату Європи синьо-жовті зберуться тричі.

Жіноча збірна України свій перший у 2019 році збір розпочне вже незабаром, 15 січня. Цей етап підготовки проходитиме до 22 січня в Португалії і включатиме два товариські матчі зі збірною цієї країни — 17-го та 20-го числа. Невдовзі після цього команда Наталії Зінченко збереться знову і працюватиме з 25 лютого по 6 березня. Перемовини щодо поєдинків у ці дати з потенційними спаринг-партнерами наразі ведуться.

Не визначені поки що остаточно суперники й на третьому зборі. Він проходитиме з 10-го по 18 червня. У перший місяць літа планується проведення двох матчів. У даний час тривають контакти з федераціями Білорусі, Польщі та Угорщини. Від підсумків цих переговорів залежатиме й місце проведення збору.

А вже в кінці літа — на початку осені жіноча збірна України розпочне виступ в офіційному турнірі — черговому чемпіонаті Європи. Жеребкування кваліфікаційного раунду відбудеться у Ньйоні вже наступного місяця — 21 лютого. Відбірний турнір триватиме до жовтня 2020 року, а фінальна частина Євро пройде в Англії в липні 2021 року за участі 16-ти кращих жіночих збірних Старого Світу.

Восени заплановано три вікна для відбірних матчів Євро-2021 та спарингів: 26 серпня — 3 вересня, 30 вересня — 8 жовтня, 4—12 листопада. Після того як стануть відомі суперники збірної України та календар змагань, можна буде будувати плани команди конкретніше.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини