У Харкові відбулася робоча нарада з питань підготовки заявки міста на проведення матчу за Суперкубок УЄФА 2021 року

У робочій нараді щодо підготовки заявки Харкова на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2021, яка пройшла під керівництвом першого віце-президента Федерації футболу України Вадима Костюченка, взяли участь представники ФФУ та органів місцевої влади.

За результатами зустрічі було створено місцевий організаційний комітет із підготовки досьє заявки та призначено відповідальних керівників. До складу комітету ввійшли: від Харківської обласної державної адміністрації — Анатолій Бабічев, від Харківської обласної ради — Віктор Коваленко. Від Федерації футболу України оргкомітет очолив Андрій Бондаренко.

Також було визначено обсяг інформації, питань і документів, що готуються для включення в досьє заявки з боку Харківської обласної державної адміністрації. Учасники зустрічі обговорили термін подання необхідної інформації.

«Досвід стадіону «Металіст» у проведенні матчів Ліги чемпіонів та поєдинків національної збірної України має стати суттєвим аргументом на користь Харкова в боротьбі за право проведення Суперкубку УЄФА-2021», — зазначив під час наради Вадим Костюченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини