Вік-енд для легіонерів збірної України: три перемоги та одна нульова нічия

Враховуючи різдвяні та новорічні перерви в багатьох європейських чемпіонатах, минулими вихідними на поле виходили лише чотири легіонери збірної України, яких Андрій Шевченко запрошував на останні в цьому році матчі національної команди.

Ще в п’ятницю, 21 грудня, Роман Яремчук взяв активну участь у домашній перемозі «Гента» над «Серкль-Брюгге» (4:1).

У суботу, 22 грудня, нульовою нічиєю закінчився останній в цьому році матч іспанського «Луго» нашого Василя Кравця, проти «Спортингу». Український захисник відіграв повну зустріч.

Нарешті з’явився у стартовому складі «Шальке» на поєдинок чемпіонату Німеччини Євген Коноплянка. Наш півзахисник зіграв 73 хвилини у виїзному матчі проти «Штутгарту», який закінчився перемогою гостей із рахунком 3:1.

У неділю, 23 грудня, 13-у перемогу в першості Бельгії здобув «Генк» Руслана Маліновського. Команда українця, що провів на полі весь ігровий час, здолала на чужому стадіоні «Ейпен» із рахунком 2:0.

05.01.2021 15:00

2021: які події чекають на український футбол у новому році

2020 року національна команда України дебютувала в елітному дивізіоні...

23.04.2020 13:00

Денис Бойко: «Хочеться, аби саме ця збірна України виграла Євро»

Голкіпер київського «Динамо» та збірної України Денис Бойк...

05.11.2019 13:38