Юнацька збірна України з футзалу втратила перемогу над однолітками з Італії

У рамках підготовки до основного раунду відбору чемпіонату Європи 2019 року підопічні Віталія Одегова провели перший товариський матч проти італійців.

У Броварах відбувся перший спаринг юнацьких збірних України та Італії. Команди розійшлися миром. У складі господарів у другому таймі відзначився Петро Сенюк з «Урагану», а за гостей на передостанній хвилині забив Сімоне Ачіллі.

Утім, синьо-жовті все ще мають шанс обіграти однолітків з Італії. 19 грудня у спорткомплексі БВУФК о 19.30 розпочнеться другий спаринг цих команд.

Товариський матч юнацьких збірних з футзалу

Україна (U-19) — Італія (U-19) — 1:1 (0:0)

Голи: Сенюк (27) — Ачіллі (39).

Україна: Гуйван — Бланк, Овакімян, Завертаний, Сорокін — Щипчик, Нагорний, Негела, Сенюк, Масевич, Литвиненко, Волков, Квасній, Меденець.

Італія: Берарді — Чічіотті, Ачіллі, Петтінарі, Наста — Філіппоні, Бернардіні, Етторе, Пероні, Пальмегіані, Гіоргі, Рівелла, Подда, Фіор.

Попереджений: Рівелла (18).

Нагадаємо, юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору Євро-2019 (U-19). Наша команда потрапила до групи 4, де її суперниками будуть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету прийматиме Македонія 26—31 березня наступного року.

Фінальна частина чемпіонату Європи проходитиме в Латвії із 8-го по 14 вересня.

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05