«Шахтар» U-19 нічиєю завершив виступ у Юнацькій лізі УЄФА

Донецький «Шахтар» U-19 у своєму останньому поєдинку групового раунду Юнацької ліги УЄФА зіграв унічию із французьким «Ліоном» U-19.

Підопічні Андреса Карраско ще в минулому турі втратили будь-які шанси зачепитися бодай за участь у стикових поєдинках турніру. Тому матч із «Ліоном» у Києві не мав для них турнірного значення. Навпаки, їхні суперники, щоб мати шанс вийти відразу до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, повинні були перемагати.

Поєдинок проходив на НТК ім. В. Баннікова за важких погодних умов. До снігопаду краще пристосувалися господарі, які вже в першому таймі мали кілька можливостей відкрити рахунок. Утім, вдалося їм це зробити лише на 59-й хвилині зустрічі. Валерій Бондар виконав чудову розрізну передачу, і Олексій Кащук перекинув м'яч через воротаря французів.

Фото Павла Кубанова

Після цього гості дещо пожвавилися й перехопили ініціативу. Кілька атак поспіль завершилися на четвертій компенсованій хвилині голом Рео Гріффітса.

Отже, «Шахтар» U-19 зіграв унічию з рахунком 1:1 і завершив турнір на останньому місці в групі із трьома набраними очками. Останній поєдинок у групі між «Хоффенхаймом» та «Манчестер Сіті», який розпочнеться сьогодні о 17.00, уже нічого не вирішує.

За підсумками групового турніру Юнацької ліги УЄФА німецька команда виходить до 1/8 фіналу, а французи гратимуть у стиковому матчі з однією з команд шляху чемпіонів.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях Ліги чемпіонів. Група F

12.12.2018

«Шахтар» (U-19) — «Ліон» (U-19) — 1:1 (0:0)

Гол: Кащук (59) — Гріффітс (90+4).

«Шахтар»: Трубін, Холод, Муравський, Бондар, Рудавський, Приходько (Судаков, 70), Кащук (Кобилянський, 90+3), Чех, Кулаков, Бондаренко, Мудрик (Біблик, 88).

09.02.2021 19:37

Юнацька ліга УЄФА. Визначилися дати матчів 1/32 фіналу за участі «Динамо» та «Шахтаря»

УЄФА визначив дати матчів першого раунду Юнацької ліги УЄФА сезону-202...

02.07.2020 14:08

Юнацька ліга УЄФА: визначився календар сезону-2020/2021

Розіграш Юнацької ліги УЄФА серед команд U-19 наступного сезону розпоч...

20.01.2020 19:30