Сергій Попов: «У команди Італії буде перевага перед іншими збірними нашої групи»

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування еліт-раунду чемпіонату Європи-2019 (U-19). Синьо-жовті (футболісти не старші 2000 року народження) потрапили до групи 7, де в березні 2019 року посперечаються за вихід до фінальної частини турніру з командами Італії, Сербії та Бельгії.

Про те, які шанси в цьому змаганні у збірної України, офіційному сайту ФФУ розповів головний тренер команди Сергій Попов.

— Сергію Олександровичу, група у збірної України — ворогу не побажаєш?

— Думаю, італійці — фаворити турніру. Із сербами у нас поки що негативний результат в очних зустрічах, а бельгійців будемо вивчати, оскільки з ними ще не перетиналися, хоча деякі поєдинки за їхньої участі я бачив і можу сказати, що це кваліфікована команда. Нам часто щастить на суперників (посміхається). Однак ми не впадаємо у відчай, будемо грати й намагатися пробитися до фінальної частини Євро.

— Матчі еліт-раунду прийматимуть італійці...

— Це ще одна їхня перевага. У решти команд, вважаю, рівні шанси поборотися з Італією за перше місце та єдину путівку від групи до Вірменії.

— Наші суперники схожі на свої національні збірні?

— Італійці — можливо. Бельгійці намагаються грати у футбол, який демонструє головна команда країни, а серби, якщо не помиляюся, узагалі діють за іншою тактичною схемою.

— Матчем проти якої збірної Україна відкриє турнір?

— Якщо дивитися за черговістю, то ми зіграємо із Сербією, Італією та Бельгією.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини