Мирон Маркевич: «Добре, що перший матч відбору зіграємо з Португалією на виїзді»

Поєдинок із такою сильною командою, як Португалія, тільки додасть наснаги футболістам збірної України, вважає Мирон Маркевич.

Результати жеребкування відбірного турніру чемпіонату Європи 2020 року, в якому збірна України зустрінеться з Португалією, Сербією, Литвою та Люксембургом, прокоментував голова Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич.

— Мироне Богдановичу, як оціните результати жеребкування відбірного турніру Євро-2020 для збірної України?

— Жеребкування як жеребкування. Думаю, що три команди, Португалія, Україна та Сербія, будуть боротися за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. Вірю, що в синьо-жовтих непогані шанси посісти одне з перших двох місць.

— Незважаючи на те, що Португалія — ​​переможець минулого чемпіонату Європи, це все ж не Франція чи Іспанія?

— Не варто забувати, що португальці в Лізі націй виступали без Кріштіану Роналду і показували сильний футбол. У них підійшло багато хорошої молоді, а ця збірна завжди славилася своїми талантами. Але й у збірної України зараз підібралася конкурентоспроможна команда.

— Перший матч синьо-жовті зіграють саме з Португалією на виїзді...

— І це добре, потрібно буде не розгойдуватися, а відразу боротися за позитивний результат. І нехай фаворит у цій зустрічі відомий, у збірної України, з огляду на її нинішній рівень футболу, є шанси на успіх.

— А Сербія?

— Ця збірна останнім часом додала, хоча і з нею можна грати й перемагати.

— У матчах із Литвою та Люксембургом оступатися не можна?

— Звичайно. Цілком можливо, що перші два місця посядуть саме ті команди, які втратять менше очок у матчах із суперниками, нижчими за класом. Самовпевненість може зіграти злий жарт. Налаштовуватися на ці збірні потрібно, як на Португалію та Сербію.

— Як перемагати Литву, ви знаєте на практиці…

— Так (посміхається). У 2010 році, коли я перебував біля керма збірної, у Харкові ми обіграли литовців із рахунком 4:0. По два м'ячі забили Олександр Алієв і Андрій Шевченко. Тоді, до речі, свій перший поєдинок за головну команду країни зіграв Євген Коноплянка...

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини