Три українські арбітри працюватимуть на матчах фінальної стадії жіночого чемпіонату світу-2019!

ФІФА оприлюднила список арбітрів, які працюватимуть на матчах фінального турніру жіночого чемпіонату світу, що проходитиме в дев’яти містах Франції із 7 червня по 7 липня 2019 року.

До списку ввійшли 27 головних арбітрів та 48 помічників рефері, що представляють шість конфедерацій. Приємно, що в цьому почесному реєстрі присутні й три українки — Катерина Монзуль, Марина Стрілецька та Олександра Ардашева.

Цікаво, що шлях арбітрів до фіналу ЧС розпочався ще у 2015 році, коли ФІФА запустила проект жіночого суддівства «Дорога до Франції-2019».

У найближчі шість місяців триватиме напружена підготовка арбітрів до найпрестижнішого жіночого футбольного турніру на планеті. Перший семінар відбудеться 13—17 грудня цього року в Об'єднаних Арабських Еміратах. Уже отримала запрошення на нього й наша Катерина Монзуль.

У 2019 році відбудуться два підготовчі збори для арбітрів жіночого ЧС. Перший пройде в лютому, а другий — у середині квітня. Останній підготовчий семінар запланований уже перед самим початком турніру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини