Андрій Павелко: «Наша мета — за підсумками відбірного турніру бути серед учасників чемпіонату Європи»

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який був присутній на церемонії жеребкування відбірного турніру Євро-2020, дав коментар після завершення процедури.

— Хороший жереб, сильна група, — відзначив очільник ФФУ. — Для наших уболівальників, упевнений, буде цікавим матч проти чинних чемпіонів Європи — португальців. Три команди — переможці груп Ліги націй, що зробить конкуренцію високою, а поєдинки — видовищними.

Фото Олександра Гливинського

Наша мета — за підсумками відбірного турніру бути серед учасників чемпіонату Європи, який уперше в історії проходитиме у 12-ти різних країнах. Ми маємо підтримати нашу збірну. Закликаю всіх уболівальників наступного року приділити національній команді максимум уваги. Треба створити таку атмосферу, щоб збірна відчувала справжню підтримку та показала гідну гру й позитивний результат із сильними суперниками.

Група непроста, команди будуть ставити за мету відбирати очки одне в одного. 

Фото Олександра Гливинського

— Що ви подумали, коли нам із третього кошика випала Сербія?

— Ми добре знаємо цю команду, не так давно зустрічалися з нею в Харкові. Це — сильний суперник, який виграв свою групу в Лізі націй. Так, можливо, хотілося, щоб нам дісталися простіші суперники, але тепер ми маємо непогану можливість перевірити свої сили й показати нашу найкращу гру, яку ми вже бачили у виконанні збірної в останніх матчах.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Фото Олександра Гливинського

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини